جمعه 31 شهريور 1396

سوسن حاجی‌پور طلایی شد و به المپیك رفت

سوسن حاجي‌پور به نشان طلاي رقابت‌هاي انتخابي المپيك تايلند دست يافت.

تكواندوكار وزن 67 كیلوگرم بابلی تیم ملی تكواندوی زنان با صعود به دیدار نهایی مسابقات گزینشی المپیك 2012 لندن، سهمیه حضور در این رقابت‌ها را به دست آورد ، حاجي پور مدال برنز مسابقات قهرماني آسيا قزاقستان را در سال 2010 به دست آورد.

این رقابت‌ها از روز گذشته برای به دست آوردن سهمیه المپیک در اوزان گوناگون در تایلند آغاز شده است. امروز ششم آذر ماه، سوسن حاجی‌پور در وزن سه، پس از به دست آوردن دومین پیروزی خود در این رقابت‌ها و کسب سهمیه المپیک توانست با برد بازی سوم خود به مدال طلا دست پیدا کند.

به گزارش «تابناک»، سوسن حاجی‌پور كه در دور نخست این رقابت‌ها با نتیجه دوازده بر صفر سماكارتا از بوتان را از پیش رو برداشته بود، در مرحله نیمه نهایی نیز گولانافیس از قزاقستان را با همین نتیجه شكست داد تا به دیدار نهایی راه پیدا كند.

فاطمه روحانی، دیگر نماینده تكواندوی زنان كشورمان در این دوره از رقابت‌ها بود كه روز گذشته در دور نخست از حریف خود شكست خورد و از دور مسابقات كنار رفت.

مسابقات تكواندوی گزینشی المپیك 2012 لندن از روز گذشته در سالن ژان پل دوم شهر بانكوك آغاز شد.

گفتنی است، سوسن حاجي پور تكواندو را از سال1369 از سالن هلال احمر بابلسر مازندران آغاز کرده و متولد رودبار است.

حاجي پور مدال برنز مسابقات قهرماني آسيا قزاقستان را در سال 2010 به دست آورد و در کارنامه وی مدال برنز مسابقات بين‌المللي جام فجر در اسفند ماه سال 89 دیده می‌شود.

" تابناک "


Portal Administration 0.0859375 ITShomal.com