جمعه 31 شهريور 1396

نیاز بابل آمد

حاج حسین نیازآذری در پنجمین روز از ثبت نام انتخابات  نهمین دوره  مجلس شورای اسلامی  با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان بابل  نام نویسی کرد.  در حالی که تعدادی از معتمدین ، ایثارگران ، فعالان سیاسی و اجتماعی  شهرستان بابل حاج حسین نیازآذری را همراهی می کردند وی در چکاچک  دوربین های خبرنگاران  مدارک  خود را  تحویل ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان بابل قرار داد و رسما برای راهیابی به  بهارستان  نامزدی خود را اعلام کرد.

گزارش خبرنگار ما از جریان نام نویسی حاج حسین نیاز آذری حکایت از استقبال گسترده مردم دارد.حاج حسین نیازآذری در حالی  پا به ساختمان فرمانداری بابل نهاد که اردیبهشت سال76 آنرا افتتاح کرد.اما دست تقدیر سرنوشت دیگری برای ایشان و مردم شهرستان بابل رقم زد و بار دیگر حاج حسین نیازآذری را به ساختمان فرمانداری کشاند ولی این بار فرماندار کارکشته و خوش اخلاق بابل می خواهد در نهاد مجلس خدمتگزار بابلی ها باشد.
ثبت نام حاج حسین نیازآذری جهادگر دوران دفاع مقدس و مدیرعامل آب وفاضلاب تهران بزرگ موجی از شور و نشاط سیاسی را در زمستان سرد رقابت های مجلس  نهم به راه انداخت به نحوی که مردم  می گویند "نیاز بابل آمد"!.
حاح حسین نیازآذری پس از ثبت نام در جمع خبرنگاران  حاضر شد و به پرسش های آنها پاسخ گفت. وی هدف خود را از ورود به مجلس دمیدن روح تازه در کالبد جریان کار و تلاش اعلام کرد و خاطرنشان ساخت بابل برای برون رفت از وضع موجود به خون تازه اي نیاز دارد . وی  اضافه  کرد  جایگاه مجلس و نقش نماینده در کنار قانون گذاری و نظارت بر حسن اجرای قانون  چیزی جز  انگیزش بخشی و پیگیری مطالبات موکلان نیست.
نیازآذری که در کارنامه اجرایی خود 28 سال  سابقه مدیریتی  در سطوح مختلف ملی را یدک می کشد در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید چگونه می خواهید راه پر پیچ وخم توسعه را در بابل هموار کنید  جواب داد رهیافت شهرستان بابل به سوی توسعه پایدار جز با همگرایی، تدبیر، جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی ،جلب مشارکت بابلی های علاقمند به زادبوم  از سراسرکشور ، برنامه محوری و اهتمام به طرح های زیربنایی ممکن نخواهد شد و تلاش خواهم کرد با مشی اعتدال و میانه روی نخ تسبیح  جریان همگرایی و خدمت بی منت به مردم خیراندیش و فهیم بابلی باشم .
نامزد نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استان مازندران را دارای ظرفیت های ملی و بین المللی برای توسعه پایدار دانست و ابراز امیدواری کرد با تقویت و بهبود زیر ساخت ها و برنامه محوری راه توسعه مازندران هموارشود.
حاج حسین نیاز آذری در حالی که جمع خبرنگاران را ترک می نمود  مورد پرسش خبرنگار دیگری قرار گرفت که از او درباره نقش و جایگاه مجلس پرسید که وی  گفت مجلس شورای اسلامی اتاق فکر مردم ایران است و جای تصمیم سازی های بزرگ و کلان و نباید انرژی نمایندگان صرف امور کوچک اجرایی شود. وی در پایان تاکید کرد امیدوار است با جریان سازی رسانه های گروهی، تلاش نخبگان و مشارکت هوشمندانه مردم  زمینه برای شکل گیری مجلسی کار آمد و برآمده از متن ملت فراهم شود .
خاطرنشان می شود شهرستان بزرگ و پانصد هزار نفری بابل دو کرسی در پارلمان دارد و بر اساس شواهد و قرائن موجود رقابت نفسگیری بین رقبا برقرار است ، اما تحلیل گران سیاسی واجتماعی  شانس اول رای آوری شهرستان بابل را در این دوره مجلس  حاج حسین نیازآذری می دانند. چرا که  خبرگان سیاسی و معتمدین محلی سوابق متعهدانه اجرایی ، ارزشی ، ایثار گری ، تجارب ،عقلانیت ، اعتدال ، تواضع  ، مدیریت کارآمد تخصص گرایی ، برنامه محوری  و به ویژه روحیه وحدت گرایانه را عامل موفقیت  ایشان می دانند.
شایان ذکر است حاج حسین نیاز آذری در کارنامه اجرایی خود هشت سال  مسولیت جهاد سازندگی بابل  در ایام  دفاع مقدس ، هفت سال بخشداری بابلسر و فرمانداری شهرستان بابل  در دوران سازندگی و چهارد ه سال هم در بخش های مختلف شرکت آب وفاضلاب استان تهران از جمله مدیریت عامل آب وفاضلاب تهران بزرگ  را بمدت چهار سال  عهده دار بود. حسین نیازآذری برادر دو شهید دفاع مقدس ، مسول پشتیبانی جنگ جهاد  و سابقه حضور در جبهه را نیز به عنوان سوابق ارزشی وایثار گری داراست.


Portal Administration 0.0703125 ITShomal.com