سه شنبه 04 مهر 1396

شهرستان بابل برای پیشرفت وتعالی به وحدت وآرامش نیاز دارد

وحدت و آرامش ،بستر لازم برای توسعه شهرستان بابل است وهر کسی که دل در گرو پیشرفت  دیار خود دارد نباید بد اخلاقی نمایدچرا که   بی توجهی به مبانی اخلاقی خسارت های هنگفتی به  سلامت جامعه می زند واگر اخلاق نباشد جامعه به هلاکت می افتد وزوال اخلاق سیاسی بزرگترین تهدید امروز کشور مااست.
شهرستان بابل برای پیشرفت وتعالی به  وحدت وآرامش نیاز دارد
حاج حسین نیاز آذری فرماندار اسبق شهرستان بابل در جمع تعدادی از خواهران فرهنگی گفت: وحدت و آرامش  ،بستر لازم برای توسعه شهرستان بابل است وهر کسی که دل در گرو پیشرفت  دیار خود دارد نباید بد اخلاقی نمایدچرا که   بی توجهی به مبانی اخلاقی خسارت های هنگفتی به  سلامت جامعه می زند واگر اخلاق نباشد جامعه به هلاکت می افتد وزوال اخلاق سیاسی بزرگترین تهدید امروز کشور مااست.
 حاج حسین نیاز آذری فعال سیاسی واجرایی شهرستان بابل دربخش دیگری از سخنانش به حضار تاکید کرد ما امروز در کشور با خطر بزرگ قانون گریزی وبی اخلاقی سیاسی  مواجه هستیم  تا جائیکه برخی افراد بی انصاف وبی تقوا به دور از موازین دینی واسلامی تمام عزم خود را بر تخریب رقبا جزم  نموده اند واز مظلومیت وسکوت نیروهای اصیل انقلاب ودفاع مقدس سواستفاده می کنند و فرزندان راستین رهبری را تضعیف می کنند .
مدیر عامل سابق آبفای تهران بزرگ با اشاره در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان ساخت :انتخابات آخر خط کار وزندگی ما نیست که بخاطرآن تمام حیثت وشرافت مان را به حراج بگذاریم،  شایسته است کاندیداها برنامه وتوانمندی های خود را به مردم عرضه نمایند واین مردم هستند که صاحب حق وتشخیص هستند،نه آنکه برای رای گرفتن ودر قدرت ماندن به هر شیوه ناپسندی روی بیاوریم.
حسین نیازآذری ،رزمنده و برادر دوشهید دفاع مقدس  در ادامه سخنان خویش  با تشکر از همه عزیزانی که بخاطر آینده شهرستان بابل  به وی لطف دارند تاکید کرد: من خالصانه وصادقانه از همه کسانی که تنور انتخابات را گرم می دارند استدعا می کنم در گفتن ها ونگفتن ها ،در رد یا تکذیب دیگران همواره خدا را مدنظر داشته باشند  وبه خاطر دنیای دیگران آخرت خویش را خراب نکنند.وی ادامه داد انتخابات به فرموده امام راحل یک آزمون الهی می باشد و اخلاق مداری منشور همکاری من با همه کسانی است که دغدغه توسعه زادبوم دارند.
قائم مقام سابق آبفای استان تهران  با اشاره به اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی مقام معظم رهبری از انتخابات به عنوان پرچم  نظام جمهوری اسلامی  یاد می کند پس هرکسی که تابع رهبری وعلاقمند به سرنوشت خود وکشور است شایسته است ضمن دعوت مردم به مشارکت در این امر خطیر ملی  طوری رفتار نکند که مردم دلسرد شوند وبگویند که یک عده ایی برای کسب قدرت با هم سرجنگ دارند.
نیاز آذری از فرهنگیان ومعلمان  دعوت کرد برای دفاع از مرزهای اخلاقی جامعه و حفظ حریم انسانیت روشنگری نمایند. وادامه داد منش ومنشور ما در برابر بی اخلاقی ها مقابله به مثل نیست ومن به دوستان عرض می کنم  همچنان" ادب مرد به زدولت اوست!" وما محبت ،برادری ،  گذ شت ،همدلی ،احترام به یکدیگر ،حفظ کرامت انسانی ،دفاع از حقوق شهروندی ، نوع دوستی ،خیرخواهی وهمه فضائل اخلاقی برآمده از آموزه های دینی را  ترویج می کنیم  حتی اگر برنده ظاهری انتخابات نباشیم.
 فرماندار اسبق بابل که بیاناتش بشدت مورد توجه حضار قرار گرفته بود  خاطر نشان ساخت من 54 سال از عمرم گذ شته واندک آبروی خود را که از فضل پدر ودعای خیر مادر  وخون شهدا کسب نمودم در طبق اخلاص وخدمت قرار دادم وبا توکل بر خدای شهیدان  پا به این عرصه خطیر نهادم ، نه وامدار کسی هستم ونه وابسته به جریان خاصی .از اول زندگی تا کنون متوکل بر حضرت حق بوده ام ودر امور سیاسی ومذهبی همواره آرمان های امام راحل ومنویات رهیری را مد نظر دارم وهمیشه به تشخیص خودم عمل می کنم . هم اکنون نیز برای ادامه دادن راه شهدا از هیچ تهمت وتخریبی هراس ندارم وحاضرم همچون دوران دفاع مقدس جانم را در راه اهداف اصیل نظام وانقلاب در طبق اخلاص نهم .
حسین نیاز آذری در پایان تاکید کرد: اعتد ال ومیانه روی را مشی زندگی خود در تمامی عرصه ها قرار داده ام وتندروی را قبول ندارم .حقیقت گرا هستم وهیچ مصلحتی  را مهمتر از حفظ نظام اسلامی   نمی دانم. اگر دلهای مردم با من باشد و توفیق خدمت در سنگر جدید را  پیدا کردم  خدا را شاکرم واگر مصلحت حضرت سبحان  غیر از  این باشد باز هم سجده شکر بجای می آورم ودعا گوی مردم خواهم بود و از خداوند تبارک وتعالی استدعا دارم مرا همواره در مسیر رسول گرامی اسلام صلی الله وائمه اطهارعلیهم السلام  وسیره  امام وشهدا  ثابت قدم بدارد.

Portal Administration 8.203125E-02 ITShomal.com