شنبه 01 مهر 1396

من یک اصولگرای اعتقادی هستم

اصولگرایی یک مبنا و معیار است نه جریان سیاسی و من خودم را یک اصولگرای اعتقادی میدانم و در هر شرایطی همواره بر مشی خود استوار هستم .

حاج حسین نیازآذری فرماندار اسبق شهرستان بابل در جمع تعداد زیادی از ایثارگران و بسیجیان گفت : خدمت به مردم با قدرت طلبی به دست نمی آید و قدرت طلبی ریشه در تفکر ماکیاولیستی دارد ، ولی خدمت به مردم و تلاش برای آبادانی جامعه در فرهنگ غنی اسلامی و آموزه های دینی یک عبادت محسوب می شود .

وی با انتقاد از رفتار قدرت طلبانه و تخریب آمیز برخی از کاندید ها آنها را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و متذکر شد نباید با فتار غیر اخلاقی شیرینی انتخابات را به کام مردم تلخ نمود. وی تاکید کرد  انتخابات مظهر مردم سالاری دینی و محلی برای رقابت سالم سیاسی در جامعه است . و هر کسی بخواهد با شانتاژ و تخریب فضای انتخابات را آلوده کند با نه محکم مردم مواجه می شود.

و در این رابطه یادآور شد : برخی آدم های ضعیف و بی تقوا با دروغ پردازی ، تهمت و اتهام زنی در محیط های مجازی قصد ضربه زدن به خادمان واقعی ملت را دارند.

یادگار دفاع مقدس در ادامه ایثارگران را سرمایه های ارزشمند کشور دانست و خاطرنشان ساخت جهاد اقتصادی با پیشگامی جهادگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس محقق می شود.

نیازآذری در ادامه گفت : من و خانواده ام همان گونه که در دفاع مقدس برای دفاع از اسلام و انقلاب حضور داشته ایم در این برهه تاریخی نیز سرباز ی وفادار برای آرمان های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری خواهیم بود و از ناملایمات و کم لطفی های پیش آمده از صحنه خارج نمی شویم و  با اراده محکم به راه خود ادامه خواهیم داد .

مدیرعامل سابق آبفای تهران بزرگ تصریح کرد سنگ اندازی و دسیسه در راه خدمت به مردم بی بصیرتی و خدمت به دشمن است و کسانی که در راه ساختن ایران اسلامی توطئه می کند سرباز دشمن هستند و خائن به وطن .


Portal Administration 0.078125 ITShomal.com