سه شنبه 04 مهر 1396

کارآفرینی موتور محرکه اقتصاد است

حسین نیازاذری مدیرعامل سابق آب و فاضلاب تهران بزرگ در بازدید از نمایشگاه ملی اشتغال و توسعه کارآفرینی گفت : کارافرینی موتور محرکه اقتصاد است

فرماندار اسبق بابل ، حاشیه این بازدید در پاسخ به سوال خبرنگار سلام مازندران درباره راه های توسعه فضای کسب و کار گفت : مهارت افزایی و برقراری ارتباط بین ایده پردازان ، کارآفرینان و سرمایه‌گزاران منجربه رونق فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال میگردد ، و یکی از مهمترین راه های اشتغال زایی و ایجاد کسب و کار توجه به آموزش مهارت های شغلی می باشد .
قائم مقام سابق آب و فاضلاب استان تهران برگزاری اینگونه  نمایشگاه ها را فرصت مناسبی برای تعامل بین کارافرینان و سرمایه گزاران دانست و ابراز امیدواری کرد جوانان خوشفکر فکر مازندرانی با استفاده از فرصت ها و خلاقیت ها زمینه کارآفرینی را فراهم نمایند وی در ادامه خواستار حمایت دولت و مجلس از کارآفرینان جوان شد .
جهادگر دوران دفاع مقدس جوانان را بهترین سربازان جهاد اقتصادی دانست و خاطر نشان ساخت اگر جوانان حمایت شوند و امکانات لازم در اختیار آنان قرار گیرد می توانند مشکلات کشور را یکی پس از دیگری مرتفع نمایند ، وی افزود علی رقم آنکه جوانان ما دارای خلاقیت ها و ایده های جدیدی هستند اما متاسفانه حمایت نمی شوند . شایان ذکر است این فعال سیاسی واجتماعی را در این بازدید جمعی از  صنعت گران ،دانشجویان وکار آفرینان همراهی نمودند.


Portal Administration 7.421875E-02 ITShomal.com