پنجشنبه 30 شهريور 1396

شما بابلی‌ها، نیازآذری را از ما تهرانی‌ها قاپیدید

خانم‌ها! خوشبختانه، اقتدار سیاسی خودشان را به جامعه نشان داده‌اند. و شما به‌عنوان نماینده‌ی این مردم در مجلس، دقت کنید که برای توسعه‌ی شهرتان، باید شاهد حضور روزافزون و تساعدی بانوان شهرتان باشید.

به همت ستاد بانوان حسین نیازآذری برگزار شد؛

 تصاویر +

 


دختران نسل سوم انقلاب، دوشادوش مادران یعنی دختران نسل اول، کنار هم نشسته بودند. مطمئنا زبان تیم هنری از دریچه‌ی دوربین‌شان برای نشان‌دادنش قاصر است، اما دیروز، دوشنبه 8/12/90 ساعت 4 عصر، طبقه‌ی چهارم مجتمع زیستان مملو از حضور متنوع و بزرگ بانوان و دختران شهرستان بابل بود. بانوانی که از همین حالا با تمسک به سخنان ولی‌امر شان؛ حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای در صحنه‌ی نهمین مجلس شورای اسلامی حضور پررنگی را ایفا کرده‌اند.
با خودم فکر می‌کردم چقدر جای امام راحلمان خالی‌ست تا ببیند دختران انقلابش را که چه میوه‌هایی به جامعه هدیه داده‌اند. همه‌ی این شور و همه‌ی این نیاز در ستاد کاندیدای محبوب شهرستان بابل، حاج‌حسین نیازآذری بود. اینجا طبقه‌ی چهارم از مجتمع عطرزیستان است و ما شاهد بانوان ورزشکار، دانشجویان دهه‌ی شصت و محصلان دهه‌ی هفتادی بهمراه مادرانشان برای همایش بزرگ زن و خانواده بودیم که گرد هم جمع شده بودند تا اینبار با عنوان زنان بارفروش اما در مسند فرهنگی و خانه‌دار، محصل و دانشجو، با سخنرانی حسین نیازآذری و مشاور عالی شهردار تهران؛ قالیباف، آقای دکتر پورموسوی، جور دیگری به استقبال نهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی بروند ...

 

 

رُزهای قرمزی که در استقبال از حسین نیازآذری تقدیم شد...

غیر از جمعیت بسیاری که به‌روی صندلی‌های سالن متمرکز شده بودند، دختران گل‌ به‌دستی نیز در راهروی سالن منتظر استقبالی گرم از نماینده‌ی آتی شهرستانشان بودند. گل‌ها را یکی یکی تقدیم کردند و با صلوات و تکبیر تا جایگاه بدرقه. در ابتدا رییس ستاد بانوان حسین نیازآذری، سرکار خانم گوهر پورعباسعلی ضمن خیر مقدم به همه‌ی بانوان شهرستان بابل، به شکرانه‌ی این بیداری عظیم همه را به صلوات دعوت کرد.
پورعباس‌علی خطاب به مادران شهدا و خواهران بسیجی و دانشجویان بابصیرت و بیدار، ورزشکاران افتخارآمیز در سکوهای قهرمانی مبارزه با نفس و جسم، فرهنگیان، رأی اولی‌ها، پزشکان متعهد و دردآشنا و بانوان خانه‌دار حاضر در جمع گفت: بهانه‌ی قشنگ حضور شما در این همایش بزرگ، اطاعت امر مقام عظمای ولایت است و چه بهانه‌ای از این قشنگ‌تر که دور هم جمع شده‌ایم تا انشالله به یک جهاد ملی چون حضور در صحنه‌های ماندگار انقلاب اسلامی، بیعت دوباره با نظام داشته باشیم.

 

 

 

سرمایه‌ی وجودمان، اعتماد را به حسین نیازآذری هدیه کرده‌ایم 
  پورعباسعلی ضمن معرفی دوباره‌ی حسین نیازآذری، ادامه داد: ما؛ زنان شهرستان بابل، یکی از بزرگترین سرمایه‌ی وجودمان، اعتماد را به حسین نیازآذری هدیه کرده‌ایم و یکبار دیگر باصلابت‌تر از گذشته در این صحنه حاضر و بهمراهی پسران غیرتمند و دختران فرهیخته و همسران شریفمان با انتخاب حسین نیازآذری در تشکیل مجلسی کارآمد سهیم خواهیم شد.

با نگاهی به تاریخ انبیا درمی‌یابیم که زنان، همیشه با حمایت و همراهی خود سهمی عظیم در تحولات سیاسی اجتماعی عصر خود داشته‌اند. حضرت موسی را یک زن حمایت کرد تا توانست به پیروزی برسد، آن زن، آسیه بود. شیرزنی که پیامبر مظلوم اسلام را حفظ کرد، حضرت خدیجه (س) بود. حق علی را یک زن فریاد کرد. حضرت فاطمه بود که امام عصر خود را نگهبانی و حمایت نمود. غروب عاشورا علم در دست یک زن قرار گرفت. زینب (س) اگر نبود، پیامرسانی و قهرمانی حماسه کربلا اینگونه اثربخشی نداشت.
صاحب‌نظران و کارشناسان مسائل انقلاب اسلامی ایران بر این باورند که از جمله دلایل عمده‌ای که باعث موفقیت نهضت اسلامی ما شد، حضور خواهران و زنان قهرمان ما در نهضت بود. در بینش شیعی ما و بینش شیرین انتظار، از 313 یار خاص امام عصر (عج) حدود 50 نفر زن هستند.

 

 

 

پیام حضور بانوان: استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است
حسین نیازآذری با آرزوی سلامتی برای مقام‌معظم رهبری و سلام و درود به ارواح پاک شهدا بویژه شهدای دفاع مقدس و تشکر از خواهران و بانوان گران‌قدر شهرستان بابل گفت: اجتماع شما پیامی دارد و پیامش جز استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی نیست. شما زنان، نماد ارزش، بالندگی، پویایی و خدمت به جامعه هستید. برخلاف ادعایی که برخی کشورهای به‌ظاهر تداعی‌گر اسلامی دارند، ما اینجا جمع شده‌ایم تا با حضور شما بزرگترین امر ملی را رقم بزنیم. شما، زنان ارزشمند جامعه‌ی اسلامی ایران در دوران 33ساله‌ی عمر انقلاب در عرصه‌های مختلف نشان داده‌اید که بعنوان یک انسان کامل و یک نگاه ارزشمند می‌توانید قهرمان‌ها را از درون خانواده و شهرتان بسازید.
حسین نیازآذری با ذکر اینکه مجلس اتاق فکر ملت بزرگ ایران است، افزود: من بعنوان فرزند بابل افتخار دارم که بعد از سالها خدمت و سالها مدیریت، با توکل بر خداوند و با حمایت تک‌تک شما، سرمایه‌های انقلاب، راه‌های بهتر این نظام ارزشمند را هموار سازم. و با مواردی که توسط خود شما، بعنوان "نیاز بابل" آماده کرده‌ایم، بتوانیم در مجلس از حقوق شما زنان، هرچه بهتر و واقعی‌تر دفاع کنیم. بدانید تا زمانی که شما در عرصه باشید، من برای توسعه‌ی بابل هیچ بن‌بستی نمی‌بینم.

 

 

 

من اگر بابل بودم، به حسین نیازآذری رأی می‌دادم
به رسم صحبت و ادب مشاورین مراکز مهم دولتی که نه، به رسم اخلاق اما، کلمه‌ای که این‌روزها خیلی کم در محیط پیرامون‌مان، مواجهش هستیم، دکتر پورموسوی، مشاور عالی شهردار تهران، بعد از ذکر آیه‌ی "اسئلوا الذی ان کنتم لا تعلمون"، سلام گرم و ویژه‌ی دکتر قالیباف، شهردار محترم تهران را ابتدا به دوست هم‌سنگر و بعد  به بانوان همایش بزرگ "زن و خانواده" شهرستان بابل رساندند.
این استاد دانشگاه خطاب به حسین نیازآذری گفت: بابل را باید به شهری شاداب و امن تبدیل کنید. شهری شاداب و پر از آسایش نیز فراهم نمی‌شود، مگر با ایجاد خانواده‌هایی سرزنده. پس بیایید روی خانواده‌ها و مدیران مدبر خانواده؛ یعنی زنان سرمایه‌گذاری کنید. سخن معروف امام راحل‌مان که فرموده بودند: از دامن زن، مرد به معراج رود، هنوز به‌روی دیوارهای شهرمان زده است. اسطوره‌سازی این زنان و بانوان با ماست. باید عادلانه قضاوت کنیم. عدالت در ایجاد فرصت‌ها و ظرفیت‌های دینی و مهارتی، استعدادها را به‌خوبی نمایان می‌کند.

خانم‌ها! خوشبختانه، اقتدار سیاسی خودشان را به جامعه نشان داده‌اند. و شما باید بعنوان نماینده‌ی این مردم در مجلس، دقت کنید که برای توسعه ی شهرتان، باید شاهد حضور روزافزون و تساعدی بانوان شهرتان باشید.
در ادامه، مشاور عالی شهردار تهران خطاب به بانوان همایش زن و خانواده گفت: من اگر بابل بودم، حتما به آقای نیازآذری رأی می‌دادم. چرا که بغیر از اینکه، این بزرگوار را از نظر خانوادگی می‌شناسم، سابقه‌ی روشن و پرافتخار خدمت و مدیریت ایشان را در تهران شاهد بودم.
مشاور عالی تهران با تأکید بر اخلاق‌مداری در تبلیغات انتخاباتی گفت: براساس تقوا به همه نگاه کنید. بدانید نماینده‌ای که بتواند در مجلس از حقوق شهرش دفاع کند باید عقلانیت داشته باشد. عقلانیت هم براساس دین است.

 


شما بابلی‌ها، نیازآذری را از ما، تهرانی ها قاپیدید

دکتر پورموسوی بعد از ذکر نکاتی چند درمورد شرایط انتخاب یک نماینده‌ی ایده‌آل و ذکر خاطراتی از اعتدال و کارآمدی حسین نیازآذری افزود: به‌نظر شما آیا آقای نیازآذری، مدیر خوبی بود؟ آیا در بحران مدیریتی‌اش توانسته بود تهران را در عرصه‌ی مسئولیتیش به بهبود برساند یا نه؟ ما سالها از آقای نیازآذری در عرصه‌های مختلف استفاده کرده‌ایم و قرار بود در مسندهای دیگری درخدمتشان باشیم اما شما بابلی‌ها نیازآذری را از دست ما تهرانی‌ها قاپیدید. ولی مطمئنیم مجلس نهم با حضور افرادی مثل آقای نیازآذری از مجلس هشتم قوی‌تر خواهد بود.
یکی از دلایل اختلاف‌های جامعه‌ی امروز این است که نتوانسته‌ایم اولویت‌ها را مشخص کنیم. نتوانستیم در عمل به وحدت برسیم. اما آقای نیازآذری با وجود داشتن دوستانی اصول‌گرا و اصلاح‌طلب، در خدمت به مردم به وحدت فکر می‌کرد. چون هدف مشترکشان، خدمت به مردم در اولویت قرار می‌گرفت.
در انتها مشاور عالی شهردار تهران ضمن اینکه ارادت خودش را به تمام کاندیداهای انتخابات مجلس نهم بیان داشت، گفت آقای نیازآذری من به مدیریت و کارآمدی شما شکی ندارم. امیدوارم شما با پشتوانه‌ی سرمایه‌ی عظیمی که در شهر دارید، همین بانوانی که هر کدام برای خودشان یک ستاد سیّاری در تبلیغ از شما هستند، بهتر از بقیه‌ی دوستان می‌توانید از تجارب مدیریتی‌تان در این امر بهره ببرید. برای تک‌تک شما عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت می‌کنم.


Portal Administration 0.0703125 ITShomal.com