جمعه 31 شهريور 1396

نیازآذری:از همه نخبگان استان کمک می گیرم

در حال بررسی سه کمیسیون هستم/برای ایجاد زیرساخت های اصلی که شامل کشاورزی ، صنعت و دیگر موارد است در حوزه انتخابیه تلاش خواهم کرد/عزل و نصب به نماینده ربطی ندارد/نماینده رسانه ها در مجلس هستم/مجلس نهم باید به جایگاه نظام در بعد داخل و خارج بپردازد/در بابل انتخابات بسیار سالم برگزار شد.
حسین نیازآذری با اتکا به سابقه اجرایی و هوش سیاسی و گردآوری تیم مشاوره ای مناسب،توانست در نخستین حضورش ، به عنوان نفر دوم حوزه انتخابیه بابل روانه مجلس نهم شود.

از مدت ها پیش هم برد او در انتخابات اخیر پیش بینی می شد.یکی از هنرهای نیازآذری بهره گیری از ظرفیت رسانه ها بود.او ‌در یکی از نشست های خبری اش گفته بود:" می خواهم نماینده مطبوعاتی ها و رسانه های گروهی در مجلس باشم." گفت و گوی مازندنومه را با منتخب دوم مردم بابل بخوانید.

*حسین نیاز آذری مایل به عضویت در کدام یک از کمیسیون های مجلس هست؟

- با توجه به تخصصم، در حال بررسی سه کمیسیون هستم.

*عزل و نصب مسئولان در کجای کار نماینده قرار دارد؟

-هیچ جای کار نماینده. نماینده می تواند مشاور امین برای امنیت شغلی و ثبات مدیریتی در مجموعه استان و شهرستان باشد تا همه دستگاه ها خدمات ارزنده ارائه کنند. اصل لیاقت سالاری باید در دستگاه ها حاکم باشد و افرادی در مسند قرار گیرند که پاسخ درست به مردم بدهند.

*به نظر شما مجلس نهم باید به دنبال چه موضوعی باشد؟

-مجلس نهم باید به جایگاه نظام در بعد داخل و خارج بپردازد.

*نخستین پیگیری شما در حوزه انتخابیه تان چه خواهد بود؟

- برای ایجاد زیرساخت های اصلی که شامل کشاورزی ، صنعت و دیگر موارد است در حوزه انتخابیه تلاش خواهم کرد.

* پس از ورود به مجلس از گروه مشاوران بهره می برید؟

- مطمئنا با شکل گیری کارگروه ها در بخش کشاورزی ، صنعت ، امور فرهنگی و حوزه های دیگر ، از همه نخبگان و خبرگان استان کمک می گیرم.

*برخی شکست خورده های انتخابات مجلس نهم، انگ تخلف را به رقبای پیروز می زنند و قصد دارند مشارکت حداکثری مردم را زیر سوال ببرند،در این زمینه چه نظری دارید؟

-همه دوستان ، رفقای ما هستند. در رقابل های انتخاباتی اعلام کردم با کسی رقابت ندارم، مردم این انتخابات را شکل دادند و حماسه ارزشمندی اتفاق افتاد. در حوزه انتخابیه بابل چنین موضوعی مطرح نشده و انتخابات بسیار سالم برگزار شد.مازندنومه


Portal Administration 0.078125 ITShomal.com