جمعه 31 شهريور 1396

کارگران سربازان پرتلاش عرصه تولید ملی وجهاد اقتصادی هستند

کارگران سربازان پرتلاش عرصه تولید ملی وجهاد اقتصادی وعامل مهم پیشرفت کشور هستندوحمایت از آنها ضروری است.اسلام جایگاه ویژه ایی برای کار کردن قائل است وحیات هر کشور به فرهنگ کار در آن کشور بستگی دارد.

 بدون باور به جایگاه کارگران نمی توانیم به اهداف سند چشم انداز توسعه برسیم  وجامعه  کارگری می تواند عامل تاثیر گذاری برای تداوم سازندگی کشور باشد وکارگران شریف  با تاسی از آرمان های امام راحل ومنویات مقام معظم  رهبری در صف اول جهاد اقتصادی و تولید ملی  قرار دارند.

اکنون که در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه  ایرانی  قرار داریم  پیش از هر زمان دیگری  اهمیت  جایگاه کارگران برای  جامعه   قابل توجه می باشد. کار گران نبض تپنده  عرصه تولید می باشند و توجه به مطالبات آنها  ضروری می باشد.

كار و كارگر از همان آغازين لحضات خلقت، معنا و با گذشت زمان و اوج گيري تمدن هاي بشري مفهومي خاص پيدا كرده است.

بي ترديد رمز پيشرفت و توسعه پايدار كشور در تجلي استعدادها و سرمايه هاي انساني كارآمد، پُرتلاش، باشور و نشاط و خلاق  مي باشد كه كارگران به عنوان نيروي محركه چرخه اقتصاد، نقش برجسته و ويژه اي در اين عرصه دارند.

فرهنگ كار، عالي ترين تصوير سازندگي و تحول است كه رسول اكرم(ص) در روند زندگي انسان ها بر دستان توانمندشان بوسه زده و با اين عمل، به اَحْسَنِ الوَجه منزلتي شگرف به اين قشر بخشيده اند.

كارگران در سنگر كار و توليد با استقامت، گذشت و اعتقادي راسخ سرشار از عشق به ارزش هاي الهي نقش ارزنده اي ايفا مي كنند.

در پايان اينجانب ضمن تقدير و تشكر از كارگران متعهد و پرتلاش شهرستان بابل، اين روز خجسته را گرامي داشته و توفيق روز افزون، سلامتي و سعادت همه عزيزان را از خداوند منّان مسألت دارم به پاس خدمات صادقانه و بي دريغ كارگران شريف، مؤمن و صبور ايران اسلامي فرصت را مغتنم شمرده و با تأسي از پيامبر اعظم(ص) زحمات بي بديل آنان را ارج مي نهم.

حسین نیاز آذری  منتخب مردم شریف شهرستان بابل در دورنهم مجلس شورای اسلامی


Portal Administration 5.102539E-02 ITShomal.com