سه شنبه 04 مهر 1396

تبریک منتخب مردم شریف بابل به مناسبت روز معلم

دوازدهم ارديبهشت ماه سالروز شهادت معلم فرزانه ،فيلسوف عاليقدر و گرانمايه ،شهيد مرتضي مطهري،آغازگرهفته معلم و يادآور شكوه و عظمت مردان و زنان پاكباخته اي است كه در تاريخ پر افتخاراين سرزمين،در حريم مقدس تعليم و تربيت زيباترين جلوه هاي عشق و ايثار را در كسوت معلمي در نگارخانه هستي به تصوير كشيده اند.

بي گمان رسالت سترگ نهاد تعلیم و تربیت  درپرورش نيروي انساني خلاق،فكوروانديشمند،مرهون كوشش خستگي ناپذير شما استادان و معلمانی است كه با همت و تلاش نگاه بلند خويش را به افقي معطوف داشته ايد كه ايراني مقتدر آباد و دانش محور ميوه به بار نشسته آن خواهد بود. اكنون كه در آستانه روز معلم به عنوان سازندگان فرداي جامعه اي توسعه يافته و تربيت كنندگان نسل هاي آتي قرار داريم بر خود فرض می دانم اين روز بزرگ را به همه اساتيد و معلمين شريف كه عمرپر بركت خود را خالصانه وقف خدمتگذاري به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و مردم نموده اند تبريك و تهنيت عرض نموده و با تقديم زلال ترين تهيات و صميمانه ترين احترامات،اندكي از آن همه كرامات بي بديل آنان را پاس بداريم.

.ضمن عرض تبريك مجدد اين روز بزرگ اميدواريم در پناه خداوند متعال در تربيت و تعليم فرزندان عزيز و آينده سازان ميهن اسلامي مان همواره موفق و پايدار باشيد.

حسین نیاز آذری منتخب مردم شریف شهرستان بابل در دور نهم مجلس شورای اسلامی


Portal Administration 0.03125 ITShomal.com