جمعه 31 شهريور 1396

اجرای طرح های راه و شهرسازی بابل سرعت می گیرد

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: روند اجرای طرح های راه و شهرسازی بابل با مساعدت و پیگیری های مسوولان اجرایی كشوری و استانی سرعت می گیرد ، مسایل و مشكلات كشاورزان مازندرانی را به صورت جدی در مجلس پیگیری خواهد كرد.

' حسین نیازآذری '  نشست با معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیركل راه و شهرسازی مازندران در تهران : در این نشست تصمیمات خوبی ااتخاذ شد كه تحقق آن زمان بهره برداری از طرح ها ی راه و شهرسازی در این شهرستان را كاهش خواهد داد.

وی ادامه داد : با توجه به اینكه زمان ابلاغ بودجه سال 91 در كشور آغاز شده است ، لذا طرح كمربندی جنوبی بابل كه 11 سال پیش آغاز شد و تاكنون به دلیل مشكلات مالی و تعریف چندین طرح هنوز به بهربرداری نرسیده است ، از طرح های اولویت داری است كه با رایزنی های انجام شده مقرر شد كه بودجه قابل توجهی برای اتمام آن اختصاص یابد.

نیازآذری گفت : همچنین جاده های منتهی به جنوب شهرستان بابل اعم از جاده شهید صالحی ، جاده قدیم بابل به آمل و جاده هالی بندپی و بابلكنار كه هركدام منشا خدمات ارزشمندی برای مردم منطقه و جذب گردشگر محسوب می شوند ، مورد پیگیری برای جذب اعتبار قرار دارند.

وی افزود : پیگیری های مدیران اجرایی و همكاری مردم در تملك مسیرها ، زمان بهره برداری از طرح های راه و شهرسازی را كاهش خواهد داد.

نماینده مرم بابل در مجلس كه به عضویت كمیسیون كشاورزی مجلس نهم در آمده است همچنین گفت كه مسایل و مشكلات كشاورزان مازندرانی را به صورت جدی در مجلس پیگیری خواهد كرد.

نیازآذری گفت : استان مازندران و بخصوص شهرستان بابل در زمینه تولید محصولات كشاورزی در سطح كشور نقش آفرین هستند و حمایت از كشاورزان در سال تولید ملی ، حمایت از كار و سرمایه ایرانی با توجه به منویات مقام معظم رهبری باید در دستور كار همه مسوولان بخش كشاورزی و تولیدكنندگان قرار گیرد.ایرنا


Portal Administration 6.591797E-02 ITShomal.com