جمعه 31 شهريور 1396

در پیگیری مطالبات شهرستان کوتاهی نخواهم کرد

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: از طریق وزارت نیرو به شدت پیگیر تسریع آبرسانی به شهرهای گروه الف مازندران و تصفیه‌خانه آب و فاضلاب بابل هستم.

حسین نیازآذری اظهار داشت: در جلسه‌ای که با حضور معاون عمرانی استاندار مازندران، مدیران کل آبفای شهری و روستایی مازندران، مدیرعامل آب منطقه‌ای استان مازندران، فرماندار، امام جمعه بابل و حجت‌الاسلام ناصری دیگر نماینده مردم بابل برای پیگیری تسریع آبرسانی شهرهای گروه الف و تامین آب زراعی کشت و کار در دفتر امام جمعه بابل برگزار شد نسبت به آبرسانی سریع به شهرهای گروه الف تاکید شد.

وی خاطرنشان کرد: پروژه آبرسانی به شهرهای گروه الف از زمانی که بنده فرماندار بابل  بودم آغاز شده و در آن زمان با پیگیری‌های زیاد توانستیم با احداث مخزن 25 هزار متری مشکل آب شرب روستای طلوت تا بابل را برطرف کنیم، اما از آن زمان تاکنون با توجه به تلاش مسئولان برای ادامه عملیات اجرایی این پروژه اقدامات موثری انجام نشده است.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حال حاضر برای رفع مشکل آب شرب بابل به ویژه بخش بابلکنار، تصفیه‌خانه 1.5 متر مکعب در ثانیه از سد البرز احداث می‌شود که با احداث این تصفیه‌خانه به‌زودی مشکل آب شرب مردم بابل برطرف می‌شود.

وی در پاسخ به این سئوال که چرا تصفیه‌خانه فاضلاب بابل بعد از گذشت سال‌ها تاکنون به بهره‌برداری کامل نرسیده، متذکر شد: درحال حاضر برای تصفیه‌خانه فاضلاب بابل، مدیریت زمان و مهندسی ارزش طراحی شده تا وزارت نیرو در مدت زمان مناسب این پروژه را آماده بهره‌برداری کند.

نیازآذری با اشاره به اینکه در پیگیری مطالبات شهرستان کوتاهی نخواهم کرد، اذعان داشت: با توجه به اینکه عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس هستم از طریق وزارت نیرو به شدت پیگیر تسریع آبرسانی به شهرهای گروه الف و تصفیه‌خانه آب و فاضلاب بابل هستم.

Portal Administration 0.078125 ITShomal.com