شنبه 01 مهر 1396

3.6 میلیارد تومان اعتبار به گازرسانی بابل اختصاص یافت

نماینده مردم بابل در مجلس گفت: بیش از 3 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار برای تسریع گاز رسانی به شهرستان بابل از سوی بانک تجارت اختصاص یافت.

حسین نیازآذری : با توجه به اینکه شهرستان بابل یکی از شهرهای بزرگ و پرجمعیت استان مازندران است باید به شاخصه‌های رشد این شهرستان در زمینه آب، گاز، راه  و برق توجه ویژه شود.

وی با تقدیر از عملیات گازرسانی شهرستان بابل طی چند سال اخیر افزود: در دو سال گذشته عملیات گاز رسانی در شهرستان بابل روند خوبی داشته، اما با توجه به موقعیت جغرافیایی و افزایش جمعیت این شهرستان، روند گاز رسانی باید سرعت بیشتری گرفته تا حق مردم بابل به درستی ادا شود.

نیازآذری بیان داشت: با توجه به اینکه در حال حاضر عملیات گاز رسانی در 124 روستای شهرستان بابل در حال انجام است برای تامین هزینه این پروژه‌ها به اعتبار زیادی نیاز بوده است که در نشستی که روز گذشته با مدیر امور شعب تجارت استان مازندران برگزار شد مدیرعامل بانک تجارت مازندران با تخصیص اعتبار 3 میلیارد و 600 میلیون تومانی برای تسریع گاز رسانی بابل موافقت کرد.

وی تصریح کرد: با تخصیص این اعتبار عملیات گاز رسانی به 124 روستای بابل تسریع یافته و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری مردم این روستاها از نعمت گاز برخوردار شوند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: در حال حاضر شهرستان بابل در بسیاری از شاخصه‌های رشد نسبت به شهرهای دیگر استان عقب بوده که نیاز است با پیگیری جدی مسئولان بابل مشکلات این شهرستان برطرف شود.فارس


Portal Administration 6.640625E-02 ITShomal.com