سه شنبه 04 مهر 1396

طرح پزشک خانواده در ارتقا سلامت جامعه موثر است

 حسین نیازآذری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح پزشک خانواده در ارتقا سلامت آحاد جامعه موثر است.

حسین نیازآذری اظهار داشت: شهروندان با ثبت نام در طرح پزشک خانواده شهری سلامت خود و خانواده های خود را تضمین کنند.

وی افزود: طرح پزشک خانواده شهری در راستای سلامت خانواده و اشتغال متخصصین عرصه پزشکی طراحی شده است.

نیازآذری با بیان اینکه اجرای طرح ملی بدون چالش نخواهد بود، تصریح کرد: طرح پزشک خانواده شهری متعلق به خود پزشکان بوده لذا با توجه به اینکه این قشر جامعه در راستای سلامت جامعه سوگند یاد کرده اند، همکاری های لازم را برای اجرای این طرح داشته باشند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی افزود: طرح پزشک خانواده در سلامت جامعه، خانواده و افراد بسیار حائز اهمیت است لذا دولت و مجلس چالش های فراروی این طرح را بررسی و مرتفع خواهند کرد. 

ساخت فرهنگسرا در بابل

ساخت نخستین فرهنگسرا شهربابل در پارک نوشیروانی بابل آغاز می شود.

امیر اولیایی، عضو شورای اسلامی شهر بابل گفت: تا آنجا که برای شهرداری و شورای اسلامی شهربابل امکان دارد حمایت های خویش را از برنامه های فرهنگی که در چهارچوب ارزش های اسلامی باشد دریغ نخواهیم کرد.

سیف الله علی نیا نائب رئیس شورای اسلامی شهر بابل گفت: به جرات باید بگویم که در پنج سال اخیر متناسب با بودجه در بخش فرهنگی شورای اسلامی شهربابل کم نگذاشته است و این شورا بعنوان پشتیبان تاتر آمادگی همکاری داشته است.

جشنواره بزرگ قرآنی در محوطه پارک نوشیروانی

رئیس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر بابل گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان جشنواره بزرگ قرآنی توسط شورای اسلامی شهر،شهرداری  بابل و سازمان های وابسته و اتحادیه  قرآنی شهرستان بابل برگزار خواهد شد.

امیر اولیایی بیان داشت: این جشنواره بزرگ برای اولین بار توسط شورای اسلامی شهرو شهرداری بابل  و بمدت هشت شب از هفتم ماه رمضان تا 13 ماه رمضان  برگزار می شود و همزمان با میلاد حضرت امام حسن مجتبی (ع) خاتمه می یابد.

آب بابل مشکل کمی و کیفی زیادی دارد

نائب رئیس شورای اسلامی شهربابل گفت: بسیاری از شهروندان بابل با  کمبود شدید آب شرب مواجه هستند.

سیف الله علی نیا بیان داشت: با توجه به اینکه آب بابل هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ کمی دارای مشکلات فراوانی است وبخش های از شهر بدلیل حجم بالای ساخت و ساز و عدم توسعه و تقویت شبکه با اعتراض شدید شهروندان مواجه هستیم.

وی افزود: انتظار می رود مدیریت شرکت آب و فاضلاب با تخصیص اعتبار ویژه وتقویت شبکه ها قبل از حل اساسی مشکل آب شرب شهرهای گروه الف مازندران ،نسبت به توزیع مناسب آب از سطح شهر اقدام کند.

وی از مسئوولان خواست تا با اجرای خط انتقال آب از سد البرز به شهرهای گروه الف مازندران مشکل آب شرب این شهرها برطرف شود.مهر

Portal Administration 6.640625E-02 ITShomal.com