شنبه 01 مهر 1396

جشنواره وارش باارایه فرهنگ اسلامی محلی باید به جایگاه واقعی دست یابد

 حسین نیازآذری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: جشنواره وارش با ارایه فرهنگ غنی اسلامی- محلی باید به جایگاه واقعی خود در سطح كشور دست یابد.

' حسین نیازآذری ' : جشنواره وارش با ارایه فرهنگ غنی اسلامی و محلی، راهكار مفیدی در مقابله با تهاجم فرهنگی است و باید به این سرمایه توجه جدی صورت گیرد.

وی اظهارداشت: جشنواره وارش محدود به شهرستان بابل نیست بلكه همه ارگان‌های دولتی اعم از مسوولان استانی و شهرستانی باید در تقویت این كار فرهنگی مهم سهم بسزایی داشته باشند.

وی ادامه داد: برای غنی‌تر و برگزاری بهتر جشنواره وارش نسبت به سالهای گذشته، مسوولان اجرایی جشنواره باید از ایده‌های نو و سازنده در این جشنواره بهره گیرند.

' نیازآذری ' با اشاره به اینكه جلسه ستادی جشنواره وارش علاوه برسطح شهرستان بابل باید در سطح استان شكل گیرد، بیان داشت: باید در جلسه ستادی با حضور استاندار مازندران وضعیت جانبی جشنواره مشخص، چالش‌ها و آسیب‌های موجود بررسی و نسبت به رفع آن اقدام شود.

نماینده مردم بابل در مجلس از پیگیری برای حضور وزیر فرهنگ و ارشاد در جشنواره وارش سالجاری در مازندران خبر دادو گفت: با تلاش حجت‌الاسلام ناصری دیگر نماینده مردم بابل در مجلس و مجمع نمایندگان مازندران درصدد هستیم از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد در جشنواره وارش بهره‌مند شویم .ایرنا


Portal Administration 0.0703125 ITShomal.com