پنجشنبه 30 شهريور 1396

خبرنگاران از جایگاه ویژه ای در جامعه برخوردار هستند

 نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی بیان كرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه از نقش و جایگاه ویژه ای در جامعه برخوردار هستند.

'حسین نیازآذری' ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا)و روزخبرنگار در گفت و گو با ایرنا بیان كرد: خبرنگاران همواره بعنوان افراد مطلع در آگاهی رسانی افكار عمومی تاثیر مهمی دارند لذا باید مسوولان و جامعه به این قشر فعال و كوشا ارج بنهد.

وی ادامه داد: خبرنگاران به عنوان حلقه های اتصال رسانه با مخـاطبان از جایگاه و شأن والایی برخوردارند و در واقع این خبرنگاران شجاع ، آگاه و متعهد هستند كه به رسانه هویت می بخشند.

نیاز آذری اظهارداشت: بی گمان رسانه ها نیز به عنوان یك ابزار اطلاع رسانی و فرهنگ سازی رسالتی بس مهم و خطیر در توسعه و پیشرفت كشورها بر عهده دارند و در مقاطع مختلف در كنار مردم و دولت مداران به عنوان حاملان پیام و مرسلان خبر به تحلیل واقع بنیانه ای از وقایع می پردازند و اطلاع رسانی شفاف را سرلوحه كار خود قرار می دهند.

'نیازآذری' همچنین تعامل بین خبرنگاران و روابط عمومی های دستگاهها را خواستار شد و گفت: هرچه این ارتباط قوی تر باشد جامعه بیشتر به سمت توسعه حركت می كند. ایرنا


Portal Administration 0.0625 ITShomal.com