جمعه 31 شهريور 1396

كمبود اعتبار طرح كمربندی جنوبی بابل را متوقف كرده است

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت : به دلیل كمبود و یا عدم تخصیص اعتبار ، طرح كمربندی جنوبی بابل متوقف شده است.

' حسین نیازآذری ' در نشستی با معاون وزیر راه و شهرسازی كه برای بازدید از طرح كمربندی جنوبی بابل به این شهر سفر كرد ، افزود : شهرستان بابل به دلیل قرار گرفتن در مسیر چند استان و نیز عبور زائران امام رضا (ع) با حجم ترافیك سنگین مواجه است.

وی ادامه داد : بهره برداری از طرح كمربندی جنوبی بابل به رفع مشكل ترافیك كمك بزرگی خواهد كرد.

نیازآذری گفت : عدم تخصیص اعتبار برای اجرای این طرح ، مردم و مسوولان را با دغدغه های زیادی رو به رو كرده است و تاكنون بار مالی زیادی را بردوش دولت و بخش خصوصی گذاشته است.

وی افزود : مازندران به دلیل موقعیت سوق الجیشی ، سالانه میزبان میلیون ها مسافر و گردشگر است و به همین دلیل ضرروت دارد كه هر چه سریع تر كمربندی جنوبی بابل برای تسهیل در تردد همشهریان و مسافران به بهره برداری برسد.

نماینده مردم بابل در مجلس از معاون وزیر راه و شهرسازی خواست تا برای تسهیل در روند اجرای طرح كمربندی جنوبی بابل كه كاهش مشكلات ترافیكی و تصادفات و جلوگیری از عبور و مرور خودروهای سنگین از داخل شهر بابل را به همراه خواهد داشت ، اقدامات لازم را انجام دهند.

مسیر كمربندی جنوبی بابل به طول 5/16 كیلومتر از 10 سال پیش آغاز شد و هم اكنون با 40 درصد پیشرفت فیزیكی در حال اجرا است.ایرنا

Portal Administration 6.298828E-02 ITShomal.com