پنجشنبه 30 شهريور 1396

ظرفیت های توسعه ای بابل شناخته نشده است

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز ظرفیت های توسعه این شهرستان بزرگ استان شناخته نشده است.

 

حسین نیازآذری در جلسه شورای اداری بابل بیان داشت: در بخش صنعت، مازندران دارای ظرفیت های خوبی بوده که توجه به این بخش می تواند اشتغال جوانان با استعداد منطقه را به همراه داشته باشد.

وی افزود: شهرستان بابل دارای ظرفیت ها و قابلیت های زیادی بوده و مسئولان مازندران باید مجدانه نگاه ویژه ای به این شهرستان داشته باشند و برنامه های جدی تری را در دستور کار خود قرار دهند.
 
نیازآذری بیان داشت: دشمنان می خواستند با به شهادت رساندن و کنار گذاشتن شخصیت های نظام همانند رجایی و باهنر، مسیر پیشرفت را از مردم بگیرند، اما فرزندان این ملت با شدت بیشتری به کار خود ادامه دادند تا جایی که امروز ایران ، شاهد دستاوردهای خوبی در همه عرصه ها شده است.
 
ولایت فقیه در راس حکومت دینی قرار دارد
 
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: در حکومت دینی ، نیازهای مادی و معنوی جامعه باید با همدیگر برنامه ریزی شود و این دو نیاز برای جامعه مد نظر خواهد بود.
 
هادی ابراهیمی، یکی از مولفه های اساسی حکومت دینی را استقرار توحید و خداپرستی در جامعه دانست و افزود: ارتقای سطح آموزشی، علمی و فرهنگی و به عبارتی دیگر رشد و پرورش جامعه یکی از مولفه هایی است که جامعه دینی به دبنال آن بوده و شهرستان بابل در کنکور سال 91 با درخششی که از خود نشان داد این مهم را به اثبات رساند.
 
وی  افزود: عبور جمهوری اسلامی ایران  ازگردنه های پیچ وخم به برکت گفتمان مقام معظم رهبری تحقق یافت.
 
سازمان تاکسیرانی بابل مدافع حقوق شهروندان باشد
 
فرمانداربابل گفت،: اقدامات خوبی برای ساماندهی و کاهش حجم ترافیک در بابل انجام شده ولی سازمان تاکسیرانی باید مدافع حقوق شهروندان باشد.
 
محمد مهدوی با اشاره به اینکه، اقدامات خوبی برای ساماندهی و کاهش حجم ترافیک در بابل انجام شده است افزود: باید امکانات رفاهی و تاسیساتی، صندلی و آب سرد کن برای استفاده مسافران تاکسی در سطح شهر نصب شود که این موضوع در حال انجام است.
 
وی افزد: سازمان تاکسیرانی بابل بعنوان یکی از سازمان های مهم در ساماندهی ایستگاهها و جلوگیری از هرج و مرج خیابان، باید مدنظر داشته باشد که علاوه براینکه حامی تاکسی های سطح شهر بوده مدافع حقوق شهروندان باشد.مهر
Portal Administration 0.0703125 ITShomal.com