جمعه 31 شهريور 1396

میزبانی اجلاس به اهتزاز درآمدن پرچم ایران در عرصه سیاسی است

نماینده مردم بابل در مجلس گفت: میزبانی ایران در اجلاس کشورهای غیرمتعهد پرچم پرافتخار ایران را در میدان سیاست به اهتزاز درآورده است.

حسین نیازآذری ‌در مراسم بهره‌برداری 15 روستای بابل از گاز طبیعی اظهار داشت: هفته دولت یادآور یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر دو خدمتگزار صدیق مردم و نظام است که در راستای آرمان‌های والای امام کبیر به شهادت رسیدند.

وی افزود: نظام جمهوری به واسطه استکبار‌ستیزی‌اش همواره مورد نگاه غیرمنصفانه استکبار و در راس آن‌ها آمریکا خونخوار بوده ولی امروز به عنوان میزبان کشورهای غیرمتعهد پرچم پرافتخار ایران را در میدان سیاست به اهتزاز درآورده است.

نیاز آذری بیان داشت: این افتخار، خون‌بها شهدا و حاصل وفاداری مردم ما به امام و رهبری است که توانسته امروز در عرصه بین‌المللی با عزت و سربلندی بدرخشد.

نماینده مردم بابل در مجلس گفت: خدماتی که امروز مسئولان ارائه می‌دهند حاصل زحمات مردم مومن ما در تربیت این مسئولان است، عمران و آبادانی حق مردم بوده اگر چه شایسته است به نیازهای مردم توجه بیشتری شود.

نیازآذری تصریح کرد: شتاب بیشتر در گازرسانی، عمران روستایی، فراهم نمودن آب شرب سالم، توجه به جاده‌های بابل در محورهای مختلف، استفاده از ظرفیت شهرک صنعتی و ایجاد شهرک‌های جدید برای ایجاد فرصت‌های جدید شغلی و تولید بیشتر، احداث فرودگاه، اجرا طرح یکپارچه سازی زمین کشاورزی، توجه به صنایع تبدیلی، صنعت گردشگری، رفاه مردم، توجه به ورزش برای تقویت روحیه جوانان و توسعه مراکز علمی و دانشگاهی از موضوعات اساسی بابل بوده که به جد پیگیر آن هستیم.

نماینده مردم بابل در مجلس با اشاره به اینکه مردم بابل نیازمند آب شرب سالم هستند  گفت: به علت فقر آب‌های زیرزمینی وجود آب شرب سالم از نیازهای اساسی بابل بوده که امیدواریم با آبرسانی به شهرهای گروه الف این مشکل حل شود.فارس

Portal Administration 0.0703125 ITShomal.com