جمعه 31 شهريور 1396

حمایت معاون رئیس جمهور از جشنواره فیلم وارش مازندران

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی از اعلام حمایت موسوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی از جشنواره سراسری فیلم کوتاه وارش در مازندران خبر داد.

حسین نیازآذری در حاشیه بازدید از دبیرخانه جشنواره وارش در بابل اظهار داشت: جشنواره وارش به عنوان مروج فرهنگ غنی دینی و مذهبی کشور است.

وی افزود: در مقطع کنونی که دشمنان نظام و انقلاب کمر همت بستند تا از طریق تهاجم فرهنگی به اهداف پلید خود در کشور ما دست یابند، برگزاری جشنواره وارش فرصت مناسبی برای مقابله با توطئه‌های دشمنان است.

نیازآذری هدف از این بازدید را اعلام حمایت مسئولان اجرایی کشور از جشنواره وارش اعلام و تصریح کرد: حضور معاون سرمایه‌گذاری و تامین بودجه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در جشنواره وارش، بیان مشارکت جدی تمام مسئولان اجرایی کشور در برپایی هرچه مطلوب این جشنواره در مازندران است.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه جشنواره وارش متعلق به همه مردم کشور است و به یک شهر و استان خلاصه نمی‌شود، بیان کرد: انتظار داریم با توجه به برگزاری مداوم این جشنواره در مازندران، وزیر فرهنگ و ارشاد همانند دیگر پروژه‌های فرهنگی اعتبار مصوبی برای جشنواره وارش در نظر گیرد تا برگزاری مطلوب این جشنواره در مازندران عوامل اجرایی جشنواره را با چالش مواجه نکند.

نیازآذری از اعلام حمایت موسوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی خبر داد و افزود: امیدواریم با بازدید امینی معاون سرمایه‌گذاری سازمان گردشگری، شاهد حمایت جدی این سازمان از جشنواره سراسری فیلم کوتاه وارش در مازندران باشیم.

Portal Administration 7.104492E-02 ITShomal.com