پنجشنبه 30 شهريور 1396

انتقاد شدید نماینده شهرستان بابل از وزیر آموزش و پرورش

حسین نیازآذری نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی ، در حاشیه بازدید از مرکز تربیت معلم این شهر از اقدامات تبعیض آمیز دانشگاه فرهنگیان و به ویژه مدیر کل آموزش و پرورش مازندران انتقاد کرد.

نیاز آذری با اشاره به قدمت ، امکانات ، تجهیزات ، فضای مناسب آموزشی ، کادر علمی مجرب ، و متخصص مرکز تربیت معلم شهید رجایی از عدم ارتقای این مرکز به عنوان پردیس مستقل دانشگاه فرهنگیان ابراز نگرانی نمود و از بخشی نگری مسوولین آموزش و پرورش استان بشدت انتقاد کرد.

عضو مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به موفقیت دانش آموزان ، دانشجویان و اساتید بابلی در عرصه های مختلف علمی و فرهنگی از رویکرد های خارج از عدالت وزارت آموزش و پرورش در تخصیص امکانات ابراز تاسف نمود و خاطر نشان ساخت به حکم وظیفه برای استیفای حقوق موکلانم از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.

نماینده عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در خصوص وضعیت کنونی مرکز تربیت معلم بابل گفت : مدیر کل آموزش و پرورش مازندران علیرغم اینکه در مذاکره تلفنی و حضوری قول داده بود این مرکز به عنوان یکی از پردیس های دانشگاه فرهنگیان در سال جدید تحصیلی دانشجو پذیرش خواهد نمود ، اما با کمال ناباوری در اقدامی غیر فرهنگی و خارج از صداقت سرنوشت دیگری برای یکی از قوی ترین مراکز تربیت معلم کشور رقم خورد .

وی افزود مرکز تربیت معلم بابل پتانسیل یک دانشگاه جامع را دارد اما آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان این فرصت علمی و آموزش را از شهرستان بابل سلب کردند.

نیازآذری از وزیر آموزش و پرورش و استاندار مازندران خواست با تجدید نظر در تصمیم دانشگاه فرهنگیان نسبت به ارتقای دانشکده تربیت معلم بابل به عنوان یک پردیس مستقل خواهران یا برادران اقدام نمایند ، وی در پایان بازدید که در آستانه سال جدید تحصیلی صورت پذیرفت از خیران بابلی برای حمایت از این مرکز علمی و آموزشی خبر داد.

Portal Administration 0.0390625 ITShomal.com