جمعه 31 شهريور 1396

اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس این هفته به مازندران سفر می کنند

 حسین نیازآذری با رایزنی ها و پیگیری های انجام شده ، اعضای کمیسیون کشاورزی ، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی به استان مازندران سفر می کنند و زمان دقیق سفر اعضای این کمیسیون به مازندران را بیست و هفتم و بیست و هشتم مهر ماه جاری اعلام کرد.

ˈ حسین نیاز آذری ˈ زمان دقیق سفر اعضای این کمیسیون به مازندران را بیست و هفتم و بیست و هشتم مهر ماه جاری اعلام کرد.

وی هدف از این سفر را آشنایی اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با توانمندی ها و ظرفیت های بخش کشاورزی مازندران و بررسی مشکلات این بخش برشمرد.

نماینده مردم بابل در مجلس گفت : در این سفر مقام های ارشد وزارت جهاد کشاورزی و اعضای کار گروه کشاورزی استان و شهرستان ها و اعضای مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی نیز حضور دارند.

وی بابیان اینکه نمایشگاهی از توانمندی های بخش کشاورزی نیز همزمان با حضور اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس به مازندران برپا خواهد شد ، گفت : همچنین در نشستی با حضور فعالان بخش کشاورزی ، تشکل ها ، دستگاه های اجرایی و مراکز تحقیقاتی ، مسائل و موارد مربوط به کشاورزی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

او افزود : اینگونه نشست ها و بازدیدها در همگرایی بین حوزه قانونگذاری ، سیاست گذاری ، برنامه ریزی و اجرا و نیز ایجاد هماهنگی و برقراری تعامل مثبت برای فعالیت در بخش کشاورزی بسیار تاثیرگذار است.

نیازآذری با بیان این مطلب که بخش کشاورزی محور توسعه پایدار است و اولویت استان مازندران نیز بخش کشاورزی است ، ابراز امیدواری کرد که سفر اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس زمینه تحول در این حوزه را فراهم کند.

وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای پشتیبانی رسانه ای و کارشناسی برای این سفر فراهم شده است ، از همه ائمه جمعه ، فرمانداران ، نمایندگان استان در مجلس و اصحاب رسانه ها خواست تا با توجه به اهمیت و جایگاه بخش کشاورزی ، در این زمینه اطلاع رسانی کنند.
Portal Administration 6.811523E-02 ITShomal.com