سه شنبه 04 مهر 1396

اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس به مازندران سفر کردند

اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی برای آشنایی با ظرفیت ها و توانمندی ها و بررسی مسایل و مشکلات بخش کشاورزی مازندران به این استان سفر کردند
نمایندگان عضو کمیسیون کشاورزی مجلس قرار است با تشکیل چهار کارگروه امروز و فردا به شهرهای مختلف استان عزیمت کنند.
ˈ حسین نیازآذری : این چهار کار گروه با حضور در شهرهای بابل ، ساری ، بهشهر ، آمل ، تنکابن ، جویبار و سوادکوه از طرح ها و فعالیت های کشاورزی بازدید و تنگناها و مشکلات این بخش را بررسی می کنند.

وی گفت : نمایندگان عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شب گذشته وارد مازندران شدند و نشستی نیز با تشکل های کشاورزی بخش خصوصی در ساری داشتند و با مشکلات این بخش آشنا شدند.

نیازآذری افزود : اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس امروز در شهرستان بابل از مرکز تولید مرغ لاین ، مزارع کشاورزی کشت دوم برنج در حال برداشت ، از یکی از کارخانه های شالیکوبی مدرن ، مزارع و نیز دامداری نمونه بازدید می کنند و فردا جمعه به دیگر شهرها سفر خواهند کرد.

او ادامه داد : امشب نیز چهار کارگروه از اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس با استاندار مازندران در ساری نشست دارند تا مشکلات بخش کشاورزی را مورد بررسی قرار دهند.

نیازآدری هدف از بازدید اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس از طرح ها و برنا مه ها را آگاهی و بررسی آخرین برنا مه های بخش کشاورزی استان مازندران برشمرد و گفت: مجلس به لحاظ جایگاه قانونی و نظارتی ، می تواند نقش مهمی در تحول حوزه کشاورزی داشته باشد.
Portal Administration 0.0546875 ITShomal.com