جمعه 31 شهريور 1396

شرایط افزایش تولیدات داخلی فراهم شود

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فعالان صنعت باید در عرصه تولید قدرتمند شوند، گفت: مسئولان باید شرایط لازم برای افزایش تولیدات داخلی را فراهم کنند.

حسین نیازآذری در جلسه بررسی مشکلات ناحیه صنعتی کاردیکلا بندپی غربی اظهار داشت: هدف از این نشست اجرای منویات مقام معظم رهبری در راستای حمایت از سرمایه ایرانی و تولید ملی است.

وی با اشاره به اینکه فعالان صنعت باید در عرصه تولید قدرتمند شوند، افزود: مسئولان باید شرایط لازم برای افزایش تولید داخلی صنعتگران، کشاورزان و دامداران این منطقه را فراهم کنند.

نیازآذری با ابراز نگرانی از راکد بودن فعالیت برخی از شرکت‌های ناحیه صنعتی کاردیکلا بیان داشت: در شرایط کنونی که تنها افزایش تولید داخلی تنها راه برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی است، نیاز است با حمایت از این شرکت‌ها و ایجاد فرصت‌های جدید شغلی بخش صنعت و اقتصاد را تقویت کنیم.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، ارتقای ناحیه صنعتی کاردیکلا به شهرک صنعتی، ایجاد صنایع تبدیلی در راستای استفاده از فرآورده‌های کشتارگاه صنعتی بندپی غربی را از مهم‌ترین نیازهای ضروری بندپی غربی بابل برشمرد.

نیازآذری اذعان داشت: با توجه به بازدید اخیر اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس و وزیر جهاد کشاورزی از چند پروژه مهم بابل پیش‌بینی می‌شود، بسیاری از مشکلات کشاورزی و واحدهای دامی بابل از جمله کشتارگاه صنعتی بندپی غربی برطرف شود.

Portal Administration 6.591797E-02 ITShomal.com