سه شنبه 04 مهر 1396

حسین نیازآذری: باید با تغییر شرایط اقتصادی به نظام و مردم خدمت کرد.

باید در مسائل اقتصادی به گونه ای مدیریت کنیم که مردم به آرامش اقتصادی برسند و در چنین فضایی است که ما شاهد سرمایه گذاری و شکوفایی اقتصادی خواهیم بود.

نماینده ولایی مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی در جلسه هفتگی این جبهه در تهران در سخنانی بسیار گیرا به بررسی اهمیت توجه به اقتصاد توسط نمایندگان مجلس و مسئولان دولتی پرداخت. وی در ابتدای سخنان خود که مورد توجه اعضای جبهه حامیان ولایت کشور قرار گرفت، با هوشمندانه و هدفمند خواندن نامگذاری سالهای اخیر از سوی مقام معظم رهبری گفت: این مسئله (نامگذاری ها) نشان از این دارد که سالها قبل از اینکه پروژه دشمن در جبهه اقتصادی بر علیه ملت بزرگ ایران کلید بخورد، امام خامنه ای این هدف دشمن را شناسایی و آسیب شناسی فرموده بودند. بعد از آن وظیفه مسئولان است که در مقام قانون گذاری و اجرا راهکارهای عملی برای رسیدن به اهداف اقتصادی را تعقیب کنند. نیازآذری با تاکید بر نقش مدیریت صحیح در این زمینه، با اشاره به نامه حضرت علی (ع) در همین زمینه به یکی از کارگزاران خود افزود: باید در مسائل اقتصادی به گونه ای مدیریت کنیم که مردم به آرامش اقتصادی برسند و در چنین فضایی است که ما شاهد سرمایه گذاری و شکوفایی اقتصادی خواهیم بود.
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در پایان سخنان خود به تشریح اهداف و دست آوردهای سفر اخیر کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس به همراه وزیر کشاورزی به استان مازندران پرداخت
Portal Administration 6.640625E-02 ITShomal.com