پنجشنبه 30 شهريور 1396

راهدارخانه جنوب بابل آغاز به کار کرد

نماینده مردم بابل در مجلس گفت: به منظور تسهیل در عبور و مرور جاده‌های مواصلاتی، راهدارخانه جنوب بابل در فیروزجاه بندپی آغاز به کار کرد

 حسین نیازآذری در بابل اظهار داشت: در بازدید اخیر مدیرکل راه و شهرسازی و مدیرکل مدیریت بحران مازندران از منطقه بندپی، راهدارخانه جنوب بابل در دهستان فیروزجاه آغاز به کار کرد.

وی افزود: با توجه به صعب‌العبور بودن منطقه بندپی و شرایط خاص جغرافیایی این منطقه در ایام پاییز و زمستان که تردد را برای مردم و دامداران منطقه با مشکل مواجه کرده با آغاز به کار راهدارخانه فیروزجاه به صورت شبانه‌روزی این مشکل برطرف می‌شود.

نیازآذری با تقدیر از مدیرکل راه و شهرسازی و مدیرکل مدیریت بحران مازندران خاطرنشان کرد: با آغاز به کار راهدارخانه فیروزجاه از سوی مدیرکل راه و شهرسازی دو دستگاه کامیون و لودر برای تجهیز این راهدارخانه اختصاص یافت.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس تصریح کرد: همچنین در این بازدید مقرر شد نسبت به جمع‌آوری آب‌های سطحی که سبب شکستگی جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی روستاها و آبادی به جاده‌های اصلی شده به ویژه روستای خلیل کلای بندپی شرقی و راه مواصلاتی لیسه به معدن‌کش و 18 باب آبروی جاده فیروزجاه به گلیران اقدام شود.

نیازآذری تصریح کرد: خنجری مدیرکل مدیریت بحران مازندران قول مساعد داد که علاوه بر اعتبار پروژه‌های حوادثی که از اعتبار تملک دارایی شهرستان تامین می‌شود به میزان سه برابر اعتبار تملک از سوی مدیریت بحران مازندران تامین شود.

وی اذعان داشت: همچنین مقرر شد 400 میلیون تومان برای تسریع پل سجادرود بین روستاهای فیروزجاه و سماکوش محله بندپی اختصاص یابد.فارس

Portal Administration 0.03125 ITShomal.com