سه شنبه 04 مهر 1396

کلنگ‌زنی بیمارستان جامع زنان در مازندران

نماینده مردم بابل در مجلس گفت: به‌زودی با حضور وزیران بهداشت و نیرو کلنگ بیمارستان جامع زنان و تصفیه‌خانه آب بابل به زمین زده می‌شود.

حسین نیازآذری: در جلسه‌ای که با حضور حجت الاسلام ناصری دیگر نماینده مردم بابل در مجلس با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، نسبت به رفع مشکلات دانشگاه علوم پزشکی بابل تاکید شد.

وی افزود: در این نشست مقرر شد مرضیه وحید دستجردی وزیر بهداشت و درمان برای رفع مشکلات بهداشتی و درمانی و تجهیز بیمارستان سوانح و سوختگی بابل به این شهرستان سفر کند.

نیازآذری بیان داشت: همچنین در سفر وزیر بهداشت و درمان به بابل کلنگ بیمارستان جامع زنان در بابل و کلنگ مرکز شبانه‌روزی بهداشت و درمان بندپی به زمین زده می‌شود.

عضو خانه ملت تصریح کرد: همچنین روز گذشته در نشست با وزیر نیرو نسبت به تسریع در روند پروژه آبرسانی به شهرهای گروه الف تاکید شد.

نیازآذری اذعان داشت: در این نشست مقرر شد در سفر وزیر نیرو به بابل کلنگ تصفیه‌خانه فاضلاب بابل به زمین زده شود که با احداث این تصفیه‌خانه مشکل کمبود آب شرب بابل حل می‌شود.

وی تصریح کرد: همچنین در نشست مشترک نمایندگان استان‌های شمالی، استانداران و مدیران کل استان‌های مازندران، گلستان و گیلان با وزیر کار، تعاون و امور اجتماعی و وزیر ورزش و جوانان، توسعه سه استان در بخش‌های مختلف در آستانه تقدیم لایحه بودجه دولت به مجلس مورد تاکید قرار گرفت.

نیازآذری افزود: در این جلسه هم‌اندیشی زیرساخت‌های مازندران در بخش‌های راه، راه آهن و فرودگاه، توریسم و گردشگری و توجه به بخش کشاورزی و صنعت مورد تاکید قرار گرفت و مقرر شد کارگروه تخصصی برای استفاده از ظرفیت‌های مازندران توسط مجمع نمایندگان مازندران تشکیل شود.

Portal Administration 5.859375E-02 ITShomal.com