جمعه 31 شهريور 1396

نیاز: حضور در راهپیمایی 22 بهمن نمایش عزت‌مندانه در برابر سلطه است

رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر عزت‌مندی نظام مقدس جمهوری اسلامی را در برابر نظام سلطه به نمایش می‌گذارد.

به میمنت ایام‌الله دهه مبارک فجر با حضور مسئولان دهیاری، کتابخانه، پایگاه بسیج و خانه عالم روستای باریکلا بابل کلنگ‌زنی شد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی شامگاه جمعه در مراسم کلنگ‌زنی دهیاری، خانه عالم، کتابخانه و پایگاه بسیج روستای باریکلا بابل بر لزوم توسعه فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در روستاها تاکید کرد.

حسین نیازآذری افزود: همکاری مشترک پایگاه بسیج و شورای روستا به افزایش کمی و کیفی فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در سطح روستاها کمک کرده و این همگرایی نتایج مؤثری را در روستاها به همراه دارد.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران در ادامه به ایام‌الله دهه مبارک فجر اشاره و تصریح کرد: ایام‌الله دهه فجر در حقیقت تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا، امام راحل (ره) و فرصت مناسبی برای تعمیق و تقویت پیوند بین ملت و مسئولان نظام است.

نیازآذری با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با ریخته شدن خون‌های پاک شهدا به ثمر رسیده است، بیان داشت: این رویداد بزرگ در حقیقت با شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی و با هدف رهایی یافتن ملت از زیر یوغ بندگی، ظلم و ستم حکومت طاغوت شکل گرفت که باید در حفظ و حراست از آن بیش از پیش تلاش کنیم.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن اشاره و تصریح کرد: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر هم‌آوردی نظام مقدس جمهوری اسلامی را در برابر نظام سلطه به نمایش می‌گذارد.

نیازآذری تاکید کرد: به فضل الهی ملت مقاوم و ولایتمدار ایران با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق و بر پیروی از ولایت فقیه تاکید می‌کنند.

Portal Administration 6.298828E-02 ITShomal.com