جمعه 31 شهريور 1396

پیام تقدیر و تشکر بیت شهیدان نیازآذری

مصیبت درگذشت مرحوم مغفورحاج آقابزرگ نیازآذری پس از یک­دوره نقاهت، دل انبوهی را غمگین نمود. عارف وارسته و دلبسته به خالق یکتا با الهام از آموزه­های قرآنی، در همه دوران عمر پربرکت خویش، حتّی آن­زمان که فرزندانش همرزم او بودند و خود جانباز شیمیایی و دو فرزند برومندش اسرافیل و رمضان به فیض شهادت نائل آمدند، همچون کوه استوار و سنگ صبور اهل محل و آشنایان و گره­گشای آنان بود زیرا خدایی می­اندیشید. او سبکبال رفت و ما  مانده­ایم با راه پر امیدی که او مشعل فروزانش بود.

... چه حدیث است، کجا مرگ بود عاشق را....

مصیبت درگذشت مرحوم مغفورحاجآقابزرگ نیازآذری پس از یک­دوره نقاهت، دل انبوهی را غمگین نمود. عارف وارسته و دلبسته به خالق یکتا با الهام از آموزه­های قرآنی، در همه دوران عمر پربرکت خویش، حتّی آن­زمان که فرزندانش همرزم او بودند و خود جانباز شیمیایی و دو فرزند برومندش اسرافیل و رمضان به فیض شهادت نائل آمدند، همچون کوه استوار و سنگ صبور اهل محل و آشنایان و گره­گشای آنان بود زیرا خدایی می­اندیشید. او سبکبال رفت و ما  مانده­ایم با راه پر امیدی که او مشعل فروزانش بود.

خداوند متعال را شاکریم که به عظمت این پدر سفرکرده، همراهانی بی­شمار تسلی بخش دل­های بازماندگان شدند. لازم است از باب "من لم یشکر المخلوق و لم یشکر الخالق" از همه اقشار مردم شریف، خانواده­های معظم شهدا و ایثارگران، علما ، ،جناب آقای دکتر احمدی نژاد ریاست محترم جمهوری اسلامی ، جناب آقای دکتر لاریجانی رییس محترم مجلس شورای اسلامی، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ،مجمع نمایندگان مازندران و نمایندگان محترم ادوار، علمای عظیم الشان، ائمه جمعه و جماعات علی الخصوص حضرت آیت ا... طبرسی نماینده محترم ولی فقیه در مازندران ، حضرت حجت الاسلام والمسلمین روحانی امام جمعه محترم بابل، جناب آقای موسوی رییس محترم دفتر رییس جمهور، وزرا و معاونین و مدیران کل ستادی،روسای سازمان هاو نهادها  ، سرداران و فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی ،جناب آقای طاهایی استاندار محترم، معاونین محترم استاندار، مدیران محترم کل دستگاه های اجرایی استان مازندران ،فرمانداران و بخشداران محترم، نیروها وفرماندهان نظامی و انتظامی ،مدیران و کارکنان محترم مؤسسات، ادارات و  نهادها، شوراهای اسلامی شهر و روستا، شهرداران، دهیاران، رسانه­های گروهی و به خصوص اهالی ولایی و انقلابی محله کتی غربی و هفت تن بابل  و... و تمامی دوستان و آشنایان که در مراسم تشییع، خاکسپاری و ترحیم در تهران ،شهرستان بابل و بخش­های تابعه به صورت حضوری، تلفنی ،پیامک ،یا با درج آگهی، ارسال تاج گل، پیام تسلیت، پلاکارد و ... ما را در تحمل این تالم همراهی نمودند، خاضعانه و صمیمانه سپاسگزاری نموده و از اینکه امکان تقدیر و تشکر حضوری از تمامی عزیزان فراهم نیست پوزش بطلبیم. امید است بتوانیم لطف و مرحمت تمامی عزیزان را جبران نماییم.  درپایان از پزشکان فرهیخته و کادر درمانی بیمارستان های کسری وهاشمی نژاد تهران وبابل کلینیک، شهیدبهشتی ،آیت الله روحانی بابل که در ایام بیماری پدر زحمات فراوانی متحمل شده اند صمیمانه سپاسگزاری می نماییم.

خانواده آن مرحوم

 

Portal Administration 7.495117E-02 ITShomal.com