شنبه 01 مهر 1396

22 بهمن حقیقت انکار نشدنی است

رئیس مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به این‌که بهمن یک روز تاریخی و حقیقت انکار نشدنی است، گفت: حلقه ‌انسان و کتاب ناگسستنی است.

حسین نیازآذری در بازدید از نهمین نمایشگاه کتاب مازندران اظهار داشت:‌ امروز حلقه ‌انسان و کتاب ناگسستنی است.

وی ادامه داد:‌ برای داشتن جامعه ایرانی بهتر و خدمت کردن با نگاه دانش‌‌بنیان توجه به کتاب به عنوان یک مقوله اساسی جامعه را باید در نظر داشته باشیم.

نیازآذری با بیان این‌که شاهد حضور ارزشمند مردم در نمایشگاه کتاب هستیم، خاطرنشان کرد:‌ این مسئله جای خوشحالی دارد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی افزود: همواره تصور بر این است که اگر نمایشگاهی غیر از کتاب برپا شود پرمخاطب است اما حضور خانواده‌ها در نمایشگاه کتاب و به‌ویژه حضور پررنگ جوانان نشان می‌دهد نمایشگاه کتاب هم دارای مخاطبان فراوان است.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه مسئولان استان باید برای توجه به این قشر، برگزاری چند نمایشگاه کتاب در طول سال را در برنامه بگذارند تا دانشجویان، دانش‌آموزان و اهالی کتاب بتوانند نیاز خود را از نمایشگاه دریافت کنند.

نیازآذری در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب طراحی‌های مختلفی را برای براندازی داشته است.

وی با بیان این‌که مردم سالاری، جایگاه رهبری نظام و فرهنگ ایثار و شهادت سه شاخصه اصلی انقلاب اسلامی هستند، ادامه داد:‌ رهبری در هر بن‌بستی انقلاب را نجات دادند.

نیازآذری با اشاره به این‌که با وجود همه توطئه‌ها امسال سی و چهارمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیریم، اظهار داشت: این اتفاق جز با حضور مردم در صحنه به‌ویژه در ایام الله 22 بهمن اتفاق نمی‌افتد.

وی افزود: ‌22 بهمن یک روز تاریخی و حقیقت انکار نشدنی است.

نیازآذری یادآور شد:‌ مردم کشور و به‌ویژه مردم مازندران با حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن برای همیشه دشمن را ناامید می‌کنند.

Portal Administration 7.421875E-02 ITShomal.com