شنبه 01 مهر 1396

طرح‌های مهر ماندگار مازندران با حضور 2 وزیر پیگیری می‌شود

رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: در نشست‌های مشترک با وزرای نیرو و راه و شهرسازی، طرح‌های ماندگار مازندران پیگیری می‌شود.

حسین نیازآذری در بابل اظهار داشت: به منظور تعامل و همکاری نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه‌های اجرایی، نشست مشترکی با حضور استاندار مازندران، معاونان استاندار و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی مازندران در مجموعه رفاهی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی برگزار شد.

وی افزود: این نشست که در فضایی صمیمی و وحدت‌آفرین تشکیل شد بر عزم و اراده مسئولان در بخش‌های مختلف برای همگرایی توسعه مازندران تاکید شد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ظرفیت مجمع نمایندگان مازندران برای توسعه مازندران خواستار همکاری و تعامل مستمر دستگاه‌های اجرایی، نمایندگان و سایر گروه‌های مرجع و تاثیرگذار شد.

نیازآذری تصریح کرد: در این نشست مسایل مختلف مازندران به ویژه راهکارهای دفاع از بودجه سال 92 مازندران همفکری شد.

وی اذعان داشت: در این نشست نمایندگان مازندران تاکید داشتند مسایل مختلف استان به صورت موضوعی در نشست‌های آینده با حضور نمایندگان، مدیران دستگاه‌های اجرایی، نخبگان و صاحب‌نظران تشکیل و کارگروه‌هایی برگزار شد.

نیازآذری تصریح کرد: مقرر شد در نشست‌های آینده با حضور وزرای نیرو و راه و شهرسازی پروژه‌های طرح ماندگار پیگیری شود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر توسعه همه‌جانبه کشاورزی به عنوان توسعه پایدار برای مازندران نسبت به توجه ویژه به اولویت‌های اقتصادی و اجتماعی در بخش صنعت، حمل و نقل و گردشگری تاکید و هم‌اندیشی شد.

فارس
Portal Administration 5.859375E-02 ITShomal.com