پنجشنبه 30 شهريور 1396

در تذکری شفاهی : مردم در کنار منابع آبی از تشنگی در عذابند

نیازآذری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه سالانه حدود ۷۰۰ میلیمتر باران در مازندران می بارد، افزود:متاسفانه با وجود این موضوع مردم منطقه از کمبود آب شرب و زراعی در مضیقه هستند، از این رو از وزیر نیرو خواستاریم تا پروژه آبرسانی به گروه الف را به اتمام برساند.

حسین نیاز آذری در نشست علنی امروز (سه شنبه اول اسفند) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد مسائل کل کشور و به ویژه وحدت قوای سه گانه از صداوسیما انتظار نداشتیم که بعد از مسائل بین مجلس و دولت دوباره این موضوع را مطرح کند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه سالانه حدود ۷۰۰ میلیمتر باران در مازندران می بارد، افزود:متاسفانه با وجود این موضوع مردم منطقه از کمبود آب شرب و زراعی در مضیقه هستند، از این رو از وزیر نیرو خواستاریم تا پروژه آبرسانی به گروه الف را به اتمام برساند.

وی با تاکید بر اینکه کنارگذر شهر بابل هم اکنون بعد از ۱۱ سال تنها ۴۸ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، بیان کرد: از طرف دیگر متاسفانه هم اکنون وزارت ارتباطات عملاً تعطیل شده است و هیچ کسی جوابگوی مشکلات زیرساختی و ارتباطاتی منطقه نیست.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس نهم با بیان اینکه کشاورزان برای آغاز کشت بهاره نیازمند حمایت مسئولان هستند، تصریح کرد: همچنین از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می خواهیم که هر چه سریعتر در جهت تامین داروهای بیماران خاص تلاش کند.

Portal Administration 0.0390625 ITShomal.com