پنجشنبه 30 شهريور 1396

نماینده بابل در مجلس خواستار شتاب در آبرسانی به شهرهای گروه الف شد

دبیر مجمع نمایندگان مازندران خواستار شتاب در اجرای طرح های آبرسانی به شهرهای گروه ˈ الف ˈ شد.

ˈ حسین نیازآذری ˈ سالانه حدود 700 میلی متر باران در مازندران می بارد، ولی با وجود این ظرفیت مردم منطقه از کمبود آب آشامیدنی و کشاورزی در تنگنا قرار دارند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی خواستار تامین بودجه برای بهره برداری زودتر از سد آیت الله صالحی مازندرانی و لوله گذاری برای شهرهای گروه الف از جمله بابل، بابلسر، فریدونکنار و قائمشهر شد و افزود: کندی در اجرای طرح های آبرسانی به شهرهای گروه الف مردم منطقه را با چالش جدی رو به رو خواهد کرد.

وی گفت: مازندران دارای ظرفیت های خوبی در همه عرصه ها اعم از کشاورزی و صنعت است و برای خدمت به مردم می بایست از همه ظرفیت های بخش خصوصی و دولتی برای توسعه ، عمران و آبادانی کشور ، بخصوص مازندران استفاده کرد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه کشاورزان برای آغاز کشت بهاره نیازمند حمایت مسوولان هستند، افزود: تامین نشدن آب کشاورزی خسارت جبران ناپذیری را به این بخش وارد خواهد کرد.

نیازآذری درآمد حاصل از فروش محصولات کشاورزی را مهم ترین راه تامین هزینه زندگی بیشتر مردم مازندران معرفی کرد و گفت: اشتغال و تامین معیشت بیشتر مردم مازندران وابسته به بخش کشاورزی است و مسوولان باید به صورت ویژه به این بخش توجه و از آن حمایت کنند.

وی افزود: استان مازندران در بخش صنعت دارای ظرفیت های خوبی است که توجه به این بخش هم می تواند برای جوانان با استعداد منطقه اشتغال ایجاد کند.
Portal Administration 0.0390625 ITShomal.com