پنجشنبه 30 شهريور 1396

جیب کشاورزان در آغاز کشت بهاره خالی است

رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: از وزرا و مسئولان استانی می‌خواهیم چاره‌ای برای کمک به کشاورزان در امر تولید در آغاز کشت بهاره انجام شود تا شعار حمایت از کشاورزان عملی شود
 

حسین نیازآذری در مراسم افتتاح پروژه گازرسانی به روستاهای خشرودپی و گلوگاه بابل اظهار داشت: در شرایط سختی که کشور در جنگ اقتصادی قرار دارد، افتتاح پروژه‌ها در کشور، پاسخ محکمی به اجلاس 1+5 است.

وی افزود: افتتاح این پروژه اجرایی مطابق با اهداف نظام برای ایجاد رفاه مردم بندپی است، هدف اصلی نظام  خدمت به مردم است و به خاطر ایستادگی مردم و نظام است که ایران توانست به کوری چشم آمریکا و استکبار با وجود تمام سختی‌های موجود هرگز کار را تعطیل نکند.

نیازآذری افزود: این حرکت و نماد ارزشمند را باید اصحاب رسانه با قلم شیوای خود به گوش مردم و جهانیان برسانند تا بدانند که ملت ایران همواره در صحنه حضور دارد.

عضو خانه ملت بیان داشت: این حاصل فرهنگ دینی و انقلابی ما است که مسئولان با تمام وجود و ظرفیت موجود برای خدمت به مردمی که ولی نعمت این نظام هستند قدم برمی‌دارند، ما دو نماینده در مجلس و خانه ملت منطبق با خواست مردم پیگیر مطالبات به حق مردم هستیم.

نیازآذری تصریح کرد: این وظیفه خدمت در راستای اعتمادی است که شما مردم به ما نمایندگان کردید و همواره در مسیر حمایت از شما مردم قدم برمی‌داریم.

این مسئول اذعان داشت: استقرار ادارات در مراکز بخش‌ها از مطالبات به حق مردم بعداز گذشت 33 سال بعد از پیروزی انقلاب است.

وی با اشاره به اینکه باید ادارات مستقر نیز تقویت شود، گفت: نسبت به تعطیلی اداره اوقاف بندپی مخالفت کرده و جلوی تعطیلی آن را گرفتیم که امیدواریم در سال 92 شاهد استقرار بسیاری از ادارات در منطقه باشیم.

نماینده مردم بابل در مجلس اظهار داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری برای تقویت اقتصاد ملی باید زیرساخت‌ها تقویت و برنامه‌ریزی دقیق صورت گیرد. تامین آب شرب منطقه از دیگر نیازهای ضروری است که اهتمام بیشتر نیروی آب و فاضلاب شهری و روستایی را می‌طلبد و ما دو نماینده نیز پیگیر خواهیم بود.

نیازآذری به ضرورت ارتقای سطح بهداشتی و درمانی منطقه اشاره و تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی بابل با وجود جایگاه خدمتی و ظرفیت ارزشمندی که برخوردار است شایسته است در بخش‌ها به ویژه در بندپی یک مرکز درمانی شبانه‌روزی برای خدمت به مردم احداث شود.

این مسئول با تشکر از اقدامات و تلاش خوب شرکت گاز مازندران گفت: هنوز 47 روستای بندپی غربی فاقد نعمت گازرسانی هستند که امیدواریم در سال 92 شاهد افتتاح آن باشیم.

نیازآذری با اشاره به نزدیک شدن آغاز کشت بهاره افزود: جیب کشاورزان و دامداران ما خالی است، از وزرا و مسئولان استانی می‌خواهیم چاره‌ای برای کمک به کشاورزان در امر تولید در آغاز کشت بهاره انجام شود تا شعار حمایت از کشاورزان عملی شود.

Portal Administration 0.0546875 ITShomal.com