پنجشنبه 30 شهريور 1396

نیازآذری عضو کمیسیون تلفیق بودجه 92 مجلس شد

نماینده مردم بابل، عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 92 مجلس و نائب رئیس فراکسیون آب در مجلس شورای اسلامی شد.

 

نماینده مردم بابل عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 92 مجلس و نایب رئیس فراکسیون آب در مجلس شورای اسلامی شد.

حسین نیازآذری نماینده مردم بابل در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابل با اشاره به اینکه بودجه سال 92 امروز تقدیم مجلس می‌شود، گفت: براساس آئین‌نامه داخلی مجلس، کمیسیون تلفیق بودجه متشکل از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و دو نفر از هر 13 کمیسیون تخصصی مجلس بوده است.

وی افزود: اعضای کمیسیون تلفیق، بودجه سالانه کشور را بررسی و به صحن علنی مجلس می‌فرستد که من از کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی به عنوان عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس انتخاب شدم.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران از تشکیل فراکسیون آب برای نخستین بار در مجلس شورای اسلامی خبر داد و افزود: با توجه به اینکه آب عامل مهمی برای توسعه پایدار یک کشور است فراکسیون آب به منظور آماده‌سازی سند ملی آب و توجه به این نعمت خدادادی روز گذشته در مجلس تشکیل شد.

نیازآذری تصریح کرد: به اتفاق نماینده مردم علی گودرز از کمیسیون آب و منابع طبیعی به فراکسیون آب راه یافتیم که از بین 60 نفر از کاندیداهای مجلس برای شرکت در فراکسیون آب به عنوان نائب رئیس اول کمیسیون و عضو هئیت رئیسه فراکسیون آب انتخاب شدم.

وی بیان داشت: همچنین سید هادی حسینی نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی به عنوان دبیر فراکسیون آب انتخاب شده است.

نیازآذری همچنین از دریافت مجوز بیمارستان 45 تختخوابی بندپی شرقی بابل خبر داد و افزود: با پیگیری‌های متعددی که برای دریافت مجوز بیمارستان 45 تختخوابی بندپی شرقی به عمل آوردیم با دستور رئیس جمهور، وزارت بهداشت مجوز احداث این بیمارستان را صادر کرد که در حال حاضر مقدمات اولیه برای احداث این بیمارستان مهیا شده است.

وی تصریح کرد: امیدواریم احداث این بیمارستان با ابلاغ بودجه سال 92 به زودی در شهرستان بابل اجرایی شود.

Portal Administration 0.03125 ITShomal.com