شنبه 01 مهر 1396

زیباترین نقطه شهر بابل به محل دفن زباله تبدیل شده است

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: همه ما باید مشکل زباله را در بابل جدی بگیریم و متاسفانه یکی از زیباترین نقطه شهرستان امروز محل جمع آوری و دفن زباله شده است

ˈحسین نیاز آذریˈ  در آیین آغاز عملیات اجرایی مجتمع بزرگ فرهنگی -ورزشی شهرداری بابل افزود: فضای سر سبز منطقه ˈ انجیلسی ˈ در بخش بابلکنار می توانست ظرفیت خوبی برای جذب گردشگر به استان مازندران باشد.

وی ادامه داد: مجمع نمایندگان مازندران در دیدار با رئیس مجلس شورای اسلامی آمادگی و حمایت خود را برای حل زباله استان مازندران اعلام کرد.

نیازآذری همچنین آغاز عملیات اجرایی مجتمع فرهنگی ورزشی شهرداری بابل را به فال نیک گرفت و گفت: خوشبختانه آهنگ ساخت و ساز در بابل رو به رشد است و ایجاد فرهنگسرا، افزایش فضای سبز و مجتمع فرهنگی بسیار مهم است.

وی افزود: زمانی می توانیم شهر بابل را با توجه به ظرفیت ها و قابلیت های موجود بسازیم که بودجه یک میلیارد ریالی را برای شهرداری بابل تصویب کنیم ، به خاطر اینکه مطالبات امروز مردم نسبت به دیروز بسیار افزایش یافته است.

این نماینده مجلس با انتقاد از این که طرح کمربندی جنوبی بابل بعد از 11 سال از آغاز عملیات اجرایی آن تنها 48 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: مجدانه از مدیران ارشد استانی خواهان شتاب خشی به روند ساخت این طرح با تخصیص اعتبارات ویژه هستیم.

وی پارکینگ طبقاتی برای کنترل ترافیک و برپایی نمایشگاه ها برای عرضه محصولات و نیازمندی های مردم در این شهرستان را بسیار ضروری خواند.

حجت الاسلام ˈ علی اکبر ناصری ˈ نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: شهرداری بابل در طرح جامع حتما باید از مردم استفاده کند و همه ما باید بپذیریم که برای توسعه شهر از الگوهای بهینه بهره برداری کنیم.

وی افزود: کاربری زمین ها بخصوص طرح های تجاری بسیار مهم است که باید مورد توجه و پیگیری قرار گیرد.

وی ادامه داد: در نشست هایی که با وزیر کشور داشتیم شهرداری بابل به درجه 10 ارتقاء یافت که بزودی این مصوبه ابلاغ خواهد شد.

ناصری گفت: تشکیل فرمانداری ویژه نیز مورد پیگیری قرار گرفته است که امیدواریم در آینده نزدیک تحقق یابد.

وی اضافه کرد: بزودی کلنگ سالن ورزشی 12 هزار نفری که با موافقت کتبی وزیر ورزش و جوانان صورت گرفت در بابل به زمین زده خواهد شد.

او ادامه داد: برای توسعه شهر بابل از تمامی ظرفیت های موجود در بخش خصوصی و دولتی باید استفاده کنیم.ایرنا
Portal Administration 8.203125E-02 ITShomal.com