پنجشنبه 30 شهريور 1396

دفتر مجمع نمایندگان مازندران هفته جاری افتتاح می‌شود

رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: دفتر مجمع نمایندگان مازندران چهارشنبه هفته جاری هفته جاری افتتاح می‌شود.

حسین نیازآذری در ساری اظهار داشت: مجمع نمایندگان مازندران در دوره نهم در راستای تحقق آرمان‌های امام(ره) و منویات رهبری و برای ایفا نقش اصلی خود در قانون‌گذاری و نیز کمک به دستگاه‌های اجرایی مازندران راه‌اندازی دفتر مجمع نمایندگان مازندران را در دستور کار خود قرار داد.

وی تصریح کرد: این دفتر با هدف نظارت بر اجرای قانون و نیز کمک به دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی برای توسعه کلان استان مازندران ایجاد می‌شود.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران دیگر اهداف راه‌اندازی دفتر مجمع نمایندگان در مازندران را ایجاد مرجعی برای تعمیق همگرایی، هم‌اندیشی و تعامل با نخبگان و صاحب‌نظران در سطح استان مازندران عنوان کرد و گفت: در برنامه‌ریزی انجام شده برای اهداف این دفتر جایگاهی برای ارتباط با بخش خصوصی و محلی برای سیاست‌گذاری و برنامه‌های استراتژیک استان نیز دیده شد.

نیازآذری دیگر اهداف راه‌اندازی این دفتر را انتقال توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها و مشکلات استان به مراجع ذیصلاح عنوان کرد و گفت: رصد و مطالعه تحولات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی منطقه و زمینه‌سازی ارتباط با نهادهای ملی نیز در برنامه کاری مجمع نمایندگان مازندران قرار دارد.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران درباره زمان آغاز به کار مجمع نمایندگان مازندران به خبرنگار فارس در ساری گفت: این مراسم عصر روز چهارشنبه هفته جاری در تالار اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد مازندران انجام می‌شود.فارس

Portal Administration 0.078125 ITShomal.com