جمعه 31 شهريور 1396

صندوق توسعه ملی رقم خوبی برای حمایت از تولید به مازندران اختصاص داد

رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: صندوق توسعه ملی رقم خوبی برای حمایت از تولید و واحدهای تولیدی مازندران اختصاص داده است.

حسین نیازآذری در جلسه بررسی مشکلات کارآفرینان بابل در سخنانی اظهار داشت: امروزه با وجود همه مشکلات تولیدکنندگان کشور یک لحظه از تولید غافل نشده و در راستای سربلندی ایران اسلامی گام بر‌می‌دارند.

وی با اشاره به اینکه امروز خودتحریمی مهم‌ترین مشکل واحدهای صنعتی است، افزود: امروز صیانت از تولید وظیفه مهمی است که به دوش همه مسئولان و تولیدکنندگان گذاشته شده ‌و بر این اساس باید با صیانت از تولید به خودکفایی تولید دست یابیم.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران بیان داشت: در شهرک‌های صنعتی بابل حدود 640 فقره جواز تولید صادر شده‌ که از این تعداد 244 واحد دارای پروانه بهره‌برداری هستند و تنها 20 تا 30 درصد این شرکت‌ها فعال هستند.

نیازآذری با اشاره به اینکه صندوق توسعه ملی رقم خوبی برای حمایت از تولید و واحدهای تولیدی مازندران اختصاص داده است، تصریح کرد: واحدهای تولیدی بابل باید تلاش کنند تا جذب خوبی از این اعتبارات داشته باشند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از راه‌اندازی اتاق بازرگانی و شعبه بانک صنعت و معدن در بابل خبر داد و افزود: در راستای حمایت از صنعت‌گران، به‌زودی شعبه بانک صنعت و معدن و اتاق بازرگانی در بابل راه‌اندازی می‌شود.

نیازآذری اذعان داشت: امروزه ایجاد فرصت شغلی برای جوانان به عنوان یک وظیفه مهم و حیاتی است، بنابراین همه مسئولان باید با آماده‌سازی فضای تولید زمینه اشتغال جوانان را فراهم کنند.


Portal Administration 3.393555E-02 ITShomal.com