جمعه 31 شهريور 1396

پیام نماینده مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی به مناسبت بیست و سوم اسفندماه سالروز درگذشت بزرگمرد زنده نام سید حسین فلاح نوشیروانی

بسم الله الرحمن الرحیم
« ﻫﻮ أﻧﺸﺄﮐﻢ ﻣﻦ اﻷرض و اﺳﺘﻌﻤﺮﮐﻢ ﻓﯿﻬﺎ »
بیست و سوم اسفندماه یادآور وداعی غم انگیز با خاطرات نیک مردم شهر بابل و مازندران از بزرگ مرد زنده نام « سید حسین فلاح نوشیروانی » است .
آن انسان فهیم و وارسته با عشقی کم نظیر به وطن و با اعتقادی راسخ به آخرت الهی و با تأسی از اجداد طاهرینش بنای عظیمی از افتخار را برای شهرمان بابل بنا نمود و با صرف وجود خود در جهت خدمت به خلق خدا حیاتش را در یاد نسلهای آینده این خطه تثبیت و الگویی غرورآمیز از عشق و نیکوکاری را برایمان به میراث گذاشت .
بی تردید نوشیروانی عزیز برای همیشه در اذهان مردم این خطه زنده خواهد بود و روز به روز اعتبارش فزونی یافته و ارادت مردمی وی را از یک چهره منطقه ای تبدیل به یک الگوی ملی می نماید .
هم اکنون نیز خانواده معزز آن مرحوم در زنده نگه داشتن راه پدر کوششی بی دریغ و سعی بلیغ دارند که لازم است به همین مناسبت تقدیری شایسته از این عزیزان داشته و انشالله تداوم راه نوشیروانی شهیر را به شکلی منسجم تر و سازمان یافته با تاسیس " بنیاد ملی نوشیروانی " توسط خانواده و به همت نخبگان شهر ، استان و مسئولین ذیربط شاهد باشیم .
 
                                                                                            حسین نیازآذری
Portal Administration 3.491211E-02 ITShomal.com