جمعه 31 شهريور 1396

پیام تبریک نوروزی مجمع نمایندگان مردم شریف مازندران در مجلس شورای اسلامی

بسمه تعالی

پیام تبریک نوروزی مجمع نمایندگان مردم شریف مازندران در مجلس شورای اسلامی

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
بر آمد صبح و بوی نوروز
         به کام دوستان و بخت پیروز
مبارک بادت این سال و همه سال
      همایون بادت این روز و همه روز


حلول سال 1392 و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به مردم شریف و ولایتمدار استان مازندران عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال برای همگان مسئلت داریم.

در این ایام که نشانه های خداوند یکتا در عالم گیتی گسترده شده است، یاد و خاطره امام بزرگوار و شهدای عزیز را گرامی می داریم و این عید سعید را به محضر حضرت حجت(عج)، مقام عظمای ولایت، خانواده های معظم شهدا و جانبازان عزیز تبریک عرض می نماییم.

نوروز تجدید حیات طبیعت است؛ در این ایام یاد و خاطره شهیدان راه حق و فضیلت را گرامی داشته و بار دیگر با آرمانهای آن عزیزان زنده و ناظر پیمان می بندیم که تا جان در بدن داریم در راه سرافرازی ایران اسلامی بکوشیم.

 

 

 

موقعیت خطیر ایران اسلامی ما را بر آن می دارد تا حال که میهن عزیزمان از هر سو مورد هجمه فرهنگی، سیاسی و اقتصادی است؛ دست اتحاد و دوستی و برادری به سوی یکدیگر دراز کنیم و با وحدت کلمه بسوی همگرایی و هم افزایی گام برداریم تا ثمره همدلی و دوستی و سازگاری با یکدیگر برآیندی به سوی پیشرفت تعالی و عدالت منطقه و کشور عزیزمان باشد.

مردم دیندار و انقلابی استان فرهنگ پرور مازندران در نوروز 1392 ضمن مهمان نوازی  شایسته از مسافران نوروزی که از اقصی نقاط ایران اسلامی به دیارعلویان  سفر می کنند رعایت شعائر اسلامی و مذهبی بخصوص  حرمت ایام فاطمیه را نیز اهتمام جدی خواهند داشت.

شکی نیست که قدردانی از شما خوبان باید در لباس تحقق وعده ها و اجرای برنامه های کارشناسی شده در سطح منطقه ای و وضع قوانین راهگشا در سطح ملی شکل گیرد. از این جهت نمایندگان شما در مجلس شورای اسلامی سعی دارند با جدیت فراوان مطالبات و مشکلات استان را از طریق سازوکارهای قانونی پیگیری نمایند.

در همین راستا تشکیل دفتر مجمع نمایندگان در 16 اسفند 91 نقطه عطفی در هم افزایی مجمع نمایندگان مازندران برای انسجام  و همگرایی بوده تا ازاین طریق ارتباط با دستگاه های اجرایی، نخبگان، و فعالان سیاسی، اجتماعی و اقتصادی و رسانه های گروهی ساماندهی شود. امیدواریم با همکاری همه دلسوزان به نظام اسلامی خصوصا استان فرهنگ پرور مازندران شاهد پیشرفت و تعالی مازندران عزیز باشیم.

 

مجمع نمایندگان مردم شریف مازندران در دور نهم مجلس شورای اسلامی

Portal Administration 0.0390625 ITShomal.com