سه شنبه 04 مهر 1396

حضور سرزده نیازآذری در بیمارستان شهیدبهشتی ، خانه سالمندان ، کمپ هلال احمر و سازمان آتش نشانی بابل

گفتنی است در جریان بازدید حسین نیازآذری از ایستگاه شماره یک سازمان آتش نشانی ، هیئت بازدیدکننده به طوراتفاقی با به صدا درآمدن زنگ اعلام حریق ایستگاه مواجه شده و واکنش سریع ماموران و اعزام فوری خودروی امداد و نجات را از نزدیک و به صورت طبیعی مشاهده نمودند .

حسین نیازآذری نماینده مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی همزمان با 13 فروردین روز طبیعت به منظور قدردانی از زحمات پرسنل و عیادت از بیماران بیمارستان شهید بهشتی بابل به صورت سرزده از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید کرد.

نیازآذری با حضور در بخش های اورژانس و جراحی داخلی این بیمارستان از روند معالجه و سیر درمان بعضی از این بیماران اطلاع یافته و برای آنها از خداوند متعال طلب سلامتی و شفای عاجل نمود . در جریان این بازدید جمعی از بیماران و همراهان آنها مشکلات خود را با نماینده مردم بابل در میان گذاشتند که نیازآذری در این خصوص قول مساعد و وعده پیگیری برای انتقال موضوعات به ریاست بیمارستان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی و بعضی از مسائل کلان پزشکی به وزیر بهداشت را داد .

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران در ادامه برنامه کاری خود در روز طبیعت به منظور تکریم مادران و سپاس گزاری از کارکنان و مادریاران ایثارگر خانه سالمندان باب الحوائج بابل با حضور سرزده در این مرکز در جریان نحوه فعالیت این مجموعه قرار گرفت .

وی پس از بازدید از تمام واحدهای این مرکز توانبخشی سالمندان و خوش و بش با سالمندان طی تماس تلفنی با دکتر بیژنی مدیر مرکز از مطالبات و مشکلات پیشرو مرکز کسب اطلاع کرده و برای مادران سالمند و کارکنان آن آرزوی سلامتی و توفیق نمود .

پایان بخش برنامه کاری نیازآذری در صبح روز طبیعت بازدید سرزده از کمپ های نوروزی جمعیت هلال احمر بابل در جاده جدید آمل و بابل و ایستگاه های شماره یک و دو سازمان آتش نشانی بابل بود .

وی در دیدارهای جداگانه با کارکنان امدادی این دو نهاد با تبریک فرارسیدن سال نو و مسئلت توفیق برای آنها در آغاز سال جدید از زحمات بی دریغ و شبانه روزی پرسنل این دو سازمان در ایام تعطیلات تقدیر نموده و در ارتباط تلفنی با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان برخی از نیازهای هلال احمر شهرستان را مطالبه نمود .

در این بازدیدها آقایان پورعباسی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان و مهندس خانپور مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر بابل نیازآذری را همراهی نموده و تعدادی از اهم برنامه های کاری مجموعه تحت مدیریت خود را برای وی تشریح و خواستار یاری نماینده بابل در پیگیری برنامه ها و ارتباط دهی با مدیران ارشد کشور در این حوزه شدند که با قول مساعد نیازآذری همراه بود .

 

گفتنی است در جریان بازدید حسین نیازآذری از ایستگاه شماره یک سازمان آتش نشانی ، هیئت بازدیدکننده به طوراتفاقی با به صدا درآمدن زنگ اعلام حریق ایستگاه مواجه شده و واکنش سریع ماموران و اعزام فوری خودروی امداد و نجات را از نزدیک و به صورت طبیعی مشاهده نمودند .

Portal Administration 6.640625E-02 ITShomal.com