شنبه 01 مهر 1396

در حاشیه نمازجمعه و دیدار مردمی / نیازآذری : انتخابات مظهر مردم سالاری دینی است

بنده پیگیری مشکلات مردم این بخش را جزو وظایف و اولویت‌های ذاتی خویش دانسته و از استاندار مازندران تقاضا دارم نسبت به استقرار دستگاه‌های دولتی در این بخش توجه ویژه داشته باشد.

نماینده مردم بابل در مجلس با بیان اینکه حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای توطئه دشمنان را خنثی می‌کند،گفت: انتخابات مظهر مردم سالاری دینی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده بابل به نقل ازفارس حسین نیاز آذری امروز قبل از خطبه‌های نماز جمعه بندپی غربی اظهار داشت: هرچه حضور مردم در پای صندوق‌های رای باشکوه و مستحکم‌تر باشد توطئه‌ها و دسیسه‌های سنگین دشمنان نیز خنثی می‌شود.

وی به اهمیت حضور مردم در انتخابات اشاره و تصریح کرد: امروز دشمن با تحریم اقتصادی درصدد است حضور مردم را در انتخابات کمرنگ کند تا به اهداف پلید خود دست یابد اما بنا به فرموده مقام معظم رهبری مردم ما باید هوشیارتر و بیدارتر از گذشته با بصیرت سیاسی و دینی پای صندوق‌های رای حضور یافته و با خلق حماسه سیاسی توطئه‌های دشمنان را خنثی کنند.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران در ادامه توجه به بخش کشاورزی و تولید را مهم‌ترین محورهای تحقق حماسه اقتصادی برشمرد و افزود: بنده پیگیری مشکلات مردم این بخش را جزو وظایف و اولویت‌های ذاتی خویش دانسته و از استاندار مازندران تقاضا دارم نسبت به استقرار دستگاه‌های دولتی در این بخش توجه ویژه داشته باشد.

نیاز آذری همچنین خواستار تسریع در گاز رسانی به شهر و روستاهای بندپی غربی بابل شد.

Portal Administration 5.078125E-02 ITShomal.com