شنبه 01 مهر 1396

در حاشیه نشست بررسی مشکلات شهرک صنعتی بابلکنار / نیازآذری : موافقت وزیر با اعتبار 2 میلیارد تومانی گازرسانی

در حال حاضر شهر مرزی‌کلا و 10 روستای بابل‌کنار از نعمت گاز برخوردار هستند که در ملاقاتی قبل از سال جدید با وزیر نفت داشتم با پرداخت دو میلیارد تومان اعتبار برای گازرسانی شهرستان بابل موافقت شد که بخش زیادی از این اعتبار به گازرسانی روستاهای بابل کنار اختصاص می‌یابد.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: وزیر نفت با اعتبار 2 میلیارد تومانی گازرسانی به بابل موافقت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده بابل به نقل از فارس حسین نیاز آذری  در نشست بررسی مشکلات شهرک صنعتی بابل کنار اظهار داشت: موفقیت‌های علمی، فرهنگی، نظامی و اقتصادی کشور ما به برکت وجود حضرت فاطمه (س) است و استمرار این موفقیت‌ها منوط به پیروی از سیره ائمه اطهار است.

وی به مشکلات موجود در جامعه اشاره و تصریح کرد: تنها راه برون‌رفت از از شرایط فعلی جامعه در سال حماسه سیاسی و اقتصادی توجه به تولید در بخش صنعت و کشاورزی است.

نیاز آذری بیان داشت: امروز کسانی که در عرصه تولید کار می‌کنند ایثارگران عرصه تولید کشور در زمینه کشاورزی و صنعت هستند که با وجود همه مشکلات در این مسیر گام بر می‌دارند.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به اینکه به لحاظ ماشینی شدن کشور، صنعت، تولید و محیط زیست در تنگنا قرار گرفته است، بیان داشت: امروز حیات‌مان به محیط زیست بستگی دارد و بر این اساس باید از آخرین تکنولوژی دنیا برای حفظ محیط زیست در صنعت استفاده کنیم تا لطمه‌ای به محیط زیست وارد نشود.

نیاز آذری درباره گازرسانی به منطقه بابل کنار بیان داشت: در حال حاضر شهر مرزی‌کلا و 10 روستای بابل‌کنار از نعمت گاز برخوردار هستند که در ملاقاتی قبل از سال جدید با وزیر نفت داشتم با پرداخت دو میلیارد تومان اعتبار برای گازرسانی شهرستان بابل موافقت شد که بخش زیادی از این اعتبار به گازرسانی روستاهای بابل کنار اختصاص می‌یابد.

وی از راه اندازی دو پایگاه امداد جاده ای در بابل کنار و بندپی خبر داد و افزود: در نشست با سرپرست جمعیت هلال احمر مازندران در مورد ضرورت احداث این پایگاه ها در بابل تاکید و مجوز احداث این پایگاه ها را دریافت کردیم.

Portal Administration 0.0703125 ITShomal.com