شنبه 01 مهر 1396

روند اجرایی کنارگذر جنوبی بابل راکد است

رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: به شدت از کندی پروژه کنارگذر جنوبی بابل گله‌مندم چراکه با توجه به بازدیدهای مکرر محرابیان، وزیر و معاونان راه و شهرسازی، روند اجرایی این پروژه رو به تعطیلی رفته و راکد مانده است.

حسین نیازآذری در بابل اظهار داشت: دستیار رئیس جمهور در سه سفر قبلی که با وعده‌های بی‌اساس به مازندران سفر کرده بود فردا نیز با دادن همین وعده‌ها به مازندران سفر می‌کند.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران با انتقاد از کندی پروژه‌های مهر ماندگار در مازندران و شهرستان بابل بیان داشت: سفرهای قبلی محرابیان اثرگذار نبوده و پروژه‌های کمربندی جنوبی بابل و آبرسانی به شهرهای گروه الف که جزو پروژه‌های مهر ماندگار بوده در عمل تعطیل است.

 نیازآذری با اشاره به اینکه مردم از وعده‌های بی‌اساس دولت به شدت نگران هستند، تصریح کرد: به شدت از کندی پروژه کنارگذر جنوبی بابل گله‌مندم چراکه با توجه به بازدیدهای مکرر محرابیان، وزیر و معاونان راه و شهرسازی، روند اجرایی این پروژه رو به تعطیلی رفته و راکد مانده است.

 وی اذعان داشت: قرار بود دولت یک لاین کمربندی جنوبی بابل را در مهر ماندگار آماده بهره‌برداری کند اما این پروژه تعطیل است.

نیاز آذری با اشاره به بهره‌برداری پروژه‌های مهر ماندگار در استان‌های دیگر کشور بیان داشت: اگر دولت با کمبود منابع اعتباری مواجه است پس چرا در استان‌های دیگر شاهد بهره‌برداری پروژه‌های مهر ماندگار هستیم و استان مازندران و شهرستان بابل تحت‌الشعاع کمبود اعتبار دولت قرار گرفته است.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس خواستار رفع نگاه تبعیض‌آمیز دولت نسبت به پروژه‌های مهر ماندگار و تسریع عملیات اجرایی کنارگذر جنوبی بابل و آبرسانی به شهرهای گروه الف شد.فارس

Portal Administration 5.078125E-02 ITShomal.com