پنجشنبه 30 شهريور 1396

بابلی ها مطالبات جدی برای آبادانی شهر خود از مسئولان دارند

دبیر مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در آبادانی شهرهای استان، اظهار داشت: بابلی ها مطالبات جدی برای آبادانی بیشتر شهر و دیار خود از مسئولان استانی و ملی دارند.

حسین نیازآذری صبح شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشتت: نهضت امام که از خرداد سال 42 آغاز شده در مسیر مطمئن به جلو می‌ رود، امروز حضور ما برای تجلیل از مقام و منزلت امام بوده تا ثابت کنیم به عنوان سرباز فداکار این نظام و رهبری همان گونه که طی 35 سال انقلاب نشان دادیم همواره وسط میدان بوده و حافظ ارزش‌ها هستیم.
 
وی با اشاره به رویکرد خود در مجلس افزود: حفظ شأن و جایگاه ملت به ویژه مردم بابل نخستین رویکرد ما در مجلس بوده که سعی کردیم با حفظ مواضع صحیح انقلاب، وحدت و یکپارچگی برای توسعه متوازن و همه‌جانبه اقدام کنیم.
 
نیاز آذری ادامه داد: رفع مشکلات مردم به ویژه توجه به زیرساخت‌های کشاورزی مازندران و بابل که نقش مهمی در تولید محصولات استراتژیکی و تامین امنیت غذایی کشور دارند از دیگر رویکردهای ما در مجلس است، زیرا بابل با داشتن 50 هزار هکتار اراضی کشاورز و 20 هزار هکتار باغ، نقش مهمی در این زمینه دارد.
 
این مسئول ادامه داد: با وجود خدمات ارزشمند نظام در طول 35 سال انقلاب، مردم بابل مطالبات جدی برای عمران، آبادانی، توسعه، اشتغال، کشاورزی و زیرساختی دارند.
 
دبیر مجمع نمایندگان مازندران اظهار داشت: امروزه نیازمندی مردم متفاوت از دیروز است و باید از همه ظرفیت‌های دولتی و فرصت‌های خصوصی برای بابل استفاده کرد.
 
دبیر مجمع نمایندگان مازندران گفت: با وجود همه تنگناها که استکبار در مسیر توسعه ایران قرار داده و در مراحل مختلف با ایجاد موانعی از جمله جنگ، تحریم‌های سنگین و امروز با تحریم اقتصادی سعی دارد مانع توسعه کشور شود اما هرگز موفق نشده و نخواهد شد.
 
نیازآذری اظهار داشت: در راستای اقتصاد مقاومتی ملت این مسیر را چون فتح خرمشهر که نماد استقامت ایران بود فتح خواهد کرد، باید کارها و برنامه‌های بزرگ انجام شود، امروز بابل بزرگ برنامه بزرگ می‌خواهد چون نگاه مردم بابل نگاه بلندی است و بزرگ‌ترین شهرستان مازندران نیاز به زیرساخت جدید سیاسی و اقتصادی دارد.
 
این مسئول افزود: اداره شهر نیازمند شهرداری منسجم و قوی است، ارتقای درجه شهرداری از 9 به 10 سبب شد بابل با دو ناحیه شهرداری در خدمت مردم باشد تا بتواند شرایط را برای توسعه آینده فراهم کند.
 
دبیر مجمع نمایندگان مازندران افزود: بعد از 24 سال از رحلت امام روزبه‌روز به عظمت و عزت این امت و امام افزوده می‌شود که باید قدردان نعمتی که مسئولان آن آماده خدمت به مردم و مردم آماده خدمت به نظام هستند، باشیم.
 
بابل یکی از شهرهای پرجمعیت مازندران است.
Portal Administration 0.0546875 ITShomal.com