پنجشنبه 30 شهريور 1396

گفتمان تدبیر و امید روح تازه ای در جامعه دمیده است

دبیر مجمع نمایندگان مازندران از رئیس جمهور منتخب خواست تا در دولت تدبیر و امید، از مدیران کارآمد و با تجربه استان در مسئولیت های اجرایی استفاده کند.

حسین نیازآذری با اشاره به مشکلات، چالش ها، ظرفیت ها و قابلیت های مازندران برای توسعه پایدار و متوازن  از رئیس جمهور منتخب خواست با گزینش مدیران با تجربه، کارآمد، و فراجناحی در کادر مدیریتی مازندران تغییر و تحولی شایسته ایجاد  و  با تدبیر، امید و خط اعتدال و میانه روی را در مردم مازندران حاکم کند.

نماینده شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی، سطح برخی مدیران مازندران را در تراز و جایگاه مردم مازندران ندانست و تسریع در پیشرفت مازندران را منوط به  شایسته گزینی و بکار گیری مدیران توانمند و با تجربه و غیر جناحی خواند.

دبیر مجمع نمایندگان مازندران گفت: برای پیشرفت و توسعه کشور گفتمان تدبیر و امید روح تازه ای به جامعه دمیده است.  

نیازآذری با ابراز خرسندی از انتخاب حسن روحانی به عنوان  هفتمین رئیس جمهور کشور افزود: حماسه اقتصادی با سر پنجه های تدبیر و نگاه کارشناسی  تحقق می یابد و از آنجایی که  خاستگاه رئیس جمهور منتخب یک مرکز تحقیقات استراتژیک بوده بارقه های امید در جامعه زنده شده است.

عضوکمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با تبریک و احترام به انتخاب شایسه ملت سرافراز ایران اسلامی نگاه معطوف به عقلانیت و خردورزی را گفتمان  پیش روی کشور خواند و افزود: مجلس شورای اسلامی آمادگی دارد دولت منتخب ملت را در اجرای برنامه های پیش بینی شده یاری کند.

نماینده مردم بابل در خانه ملت با تأکید بر برنامه ریزی بر پایه مطالعات دقیق علمی،  نگاه حسن روحانی را عالمانه و تخصص گرایانه خواند و گفت: با انتخاب دکتر روحانی  فرآیند امور کشور با تدبیر و دقت کارشناسی توامان خواهد بود.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 92 کشور با اشاره به سوابق ارزنده و طولانی روحانی در ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی و تجارب ارزشمند در عرصه دیپلماسی و برخورداری از مشاوران متخصص و با تجربه، تعامل  نمایندگان با رئیس جمهور منتخب را سازنده و پویا دانست.

وی گفت: فضای حاکم بر روابط بین مجلس و دولت جدید صمیمانه، همگرایی و منطبق بر مبانی و معیارهای علمی و کارشناسی خواهد بود.
 مهر

Portal Administration 0.03125 ITShomal.com