سه شنبه 04 مهر 1396

اختصاص 100 میلیارد تومان اعتبار ملی برای شهرستان بابل

عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته برای جذب اعتبارات ملی، برای شهرستان بابل 100 میلیارد تومان از سوی کمیسیون تلفیق لحاظ شده است.

حسین نیازآذری در جلسه شورای اداری شهرستان بابل اظهار داشت: بودجه سال 92 از سوی مجلس با رقم 730 هزار میلیارد تومان تصویب و به دولت ابلاغ شد تا در توسعه همه‌جانبه به ویژه در بخش تولید اجرایی شود.

وی افزود: بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته برای جذب اعتبارات ملی، برای شهرستان بابل 100 میلیارد تومان از سوی کمیسیون تلفیق لحاظ شده و در ردیف لایحه بودجه سال 92 ثبت شد که امیدواریم صرف پروژه‌های به زمین مانده و نیمه‌کاره بابل شود.

نیاز آذری با قدردانی از حضور پرشور مردم در حماسه سیاسی تصریح کرد: وظیفه همه مسئولان خدمت به این مردم قدردان همیشه حاضر در صحنه است، نباید در برخورد با مردم که ولی نعمت ما هستند هیچگونه کوتاهی صورت گیرد.

این مسئول اذعان داشت: درست است که حجم مسئولیت مسئولان سنگین بوده و گاهی خسته‌اند اما برخورد نامناسب با ارباب رجوع نگاه درستی نبوده و باید در این خصوص نظارت کافی صورت گیرد.

نیازآذری خاطرنشان کرد: دولت احمدی‌نژاد خدمات ارزنده‌ای داشت که جای تشکر دارد و امیدواریم برای دولت جدید فضایی ایجاد نشود که گمان برود مسئولین در خدمت‌گذاری کوتاهی می‌کنند. باید در نظر داشت وظیفه همه مسئولان حفظ جایگاه مردم است.فارس

Portal Administration 5.859375E-02 ITShomal.com