شنبه 01 مهر 1396

پیگیر شرایط جدید تولید در ایران خودرو مازندران هستیم

نماینده مردم بابل در مجلس با اشاره به اینکه پیگیر شرایط جدید تولید در سایت ایران خودرو مازندران هستیم، گفت: با جذب سرمایه‌گذار، ایران خودرو مازندران توسعه می‌یابد.

++گزارش تصویری

حسین نیاز آذری در حاشیه بازدید از سایت ایران خودرو مازندران اظهار داشت: مدیران با تدبیر نظام درصدد تقویت تولید در کشور در این شرایط سخت اقتصادی هستند.

وی افزود: وظیفه همه ما تلاش و پیگیری بیشتر برای ارائه خدمات موردنیاز آحاد جامعه است و ایران‌خودرو با تمام کمبودهایی که دارد در رفع مشکلات موجود فعالیت دارد.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به اینکه هدف مجلس حمایت از بخش تولید است، افزود: اگر تولید به ویژه در بخش صنعت و کشاورزی حمایت شود می‌توان مشکل اشتغال را نیز برطرف کرد.

نیاز آذری با اشاره به اینکه مازندران با تولید 72 نوع محصول کشاورزی نقش مهمی در تامین امنیت غذایی کشور دارد، بیان داشت: در دولت‌های نهم و دهم، شرکت ایران خودرو در مازندران مستقر شد که برای پویایی بیشتر صنعت و کشاورزی باید از این دو بخش حمایت شود.

عضو خانه ملت تصریح کرد: پرسنل ایران خودرو نیز در کیفیت تولید نقش بسیار مهمی دارند و به عنوان صاحبان این سایت از بالندگی بیشتری برخوردار بوده و باید سعی کنند تا با ایجاد شرایط مناسب کشور را از خدمات خود بهره‌مند سازند.

وی افزود:  امیدوارم ایران خودرو مازندران برای دست یافتن به تولید با کیفیت‌های مناسب از همه ظرفیت‌های موجود استفاده کند.

نیازآذری ایجاد شرکت قطعه‌سازی را یکی از نیازهای مهم این منطقه برشمرد و گفت: امیدواریم با جذب سرمایه‌گذار سایت ایران خودرو مازندران توسعه یابد.فارس

Portal Administration 6.640625E-02 ITShomal.com