شنبه 01 مهر 1396

چهار روستای بابل تبدیل به شهر می شوند

مرکز مرغ لاین بابل کنار با تولید سالانه یک میلیون و 800 هزار تن گوشت مرغ جزو هشت مرکز برتر جهان در تولید مرغ لاین است که با توجه به فعالیت این مرکز اجداد یک روزه برای گوشت مرغ از خارج از کشور وارد می‌شود.

حسین نیاز آذری در مراسم کلنگ‌زنی ساختمان اداری شهر گنج افروز بابل اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی به لحاظ ساختار و ماهیتی که مردم صاحب آن هستند هیچ فاصله‌ای بین مسئولان و مردم نیست و پویایی و بالندگی نظام اسلامی مدیون حضور چشمگیر مردم است.

به گزارش فارس وی با اشاره به اینکه امروز دولت و مجلس با وحدت و همدلی آماده خدمت به مردم هستند، افزود: این نگاه وحدت بخش در شهرستان بابل با تلاش نمایندگان مردم در مجلس، مسئولان اجرایی و مردم تبلور جدی پیدا کرده است و از این همدلی برای خدمت به مردم استفاده می‌کنیم.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس بیان داشت: 730 هزار میلیارد تومان اعتبار سال 92 کشور بوده که بر اساس پیشنهاد دولت و بررسی کمیسیون تلفیق این اعتبار برای عمران و آبادانی، توسعه و زیرساخت‌های اصلی کشور هزینه می‌شود.

نیاز آذری با اشاره به اینکه امروزه کشاورزی به عنوان بخش مورد اطمینان در زمینه اقتصادی است، اذعان داشت: از 730 هزار میلیارد تومان اعتبار کشور دو هزار و 141 میلیارد تومان برای بخش کشاورزی هزینه می‌شود.

وی تصریح کرد: امروزه برای برون رفت از شرایط  بحران اقتصادی که دشمنان بیگانه بر کشور ما تحمیل کردند راهی جز توجه به تولید در بخش کشاورزی نداریم.

نیازآذری به فعالیت مرکز مرغ لاین بابل کنار اشاره و تصریح کرد: مرکز مرغ لاین بابل کنار با تولید سالانه یک میلیون و 800 هزار تن گوشت مرغ جزو هشت مرکز برتر جهان در تولید مرغ لاین است که با توجه به فعالیت این مرکز اجداد یک روزه برای گوشت مرغ از خارج از کشور وارد می‌شود.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران بیان داشت: با دعوت از وزیر جهاد کشاورزی و اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس خواستار ارتقای مرکز مرغ لاین بابل کنار و جلوگیری از واردات اجداد و جوجه‌های یک‌روزه شدیم که در بودجه سال 92 ،21 میلیارد تومان بودجه ردیف مستقل برای مرغ لاین اختصاص یافت.

نیازآذری از ارتقای چهار روستا بابل به شهر در آینده نزدیک خبر داد و افزود: به‌زودی شهرهای شهید آباد، گنج افروز، احمد‌شهر و آهنگرکلا به شهرهای تازه تاسیس بابل اضافه می‌شود.

Portal Administration 5.078125E-02 ITShomal.com