پنجشنبه 30 شهريور 1396

دیدار اعضای مجمع نمایندگان مازندران با حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ناطق نوری

اعضای مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی ظهر دوشنبه 24 تیرماه با حضرت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری رئیس بازرسی دفتر مقام معظم رهبری دیدار نموده اند. در این دیدار هر یک از اعضای مجمع دیدگاه های خود پیرامون مسائل روز کشور و به خصوص روند توسعه در استان مازندران را بیان داشتند.

اعضای مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی ظهر دوشنبه 24 تیرماه با حضرت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری رئیس بازرسی دفتر مقام معظم رهبری دیدار نموده اند.

در این دیدار هر یک از اعضای مجمع دیدگاه های خود پیرامون مسائل روز کشور و به خصوص روند توسعه در استان مازندران را بیان داشتند.

حسین نیازآذری دبیر مجمع نمایندگان با اشاره به جایگاه و سوابق انقلابی و مدیریتی حاج آقا ناطق نوری خواستار حمایت و هدایت ایشان در امر توسعه استان مازندران شد.

حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری نیز در این دیدار با اشاره به اهمیت و نقش سازنده مردم مازندران در صحنه های سیاسی، اجتماعی، و اقتصادی ابراز امیدواری نمود با همدلی، همگرایی و انسجام مدیران مازندران این استان در خور شأن و جایگاهش پیشرفت کند.

ناطق نوری، استان مازندران را مستعد توسعه پایدار خواند و بر ضرورت به کارگیری همه توان ها و نیروهای دلسوز و کارآمد تأکید کرد.

ایشان داشتن برنامه منسجم، پیگیری مستمر، وجود مدیران توان مند را سه عامل اساسی برای تسریع در توسعه استان اعلام کرد.

شایان ذکر است نمایندگان مردم شریف مازندران در خانه ملت پس از این دیدار دو ساعته نماز ظهر و عصر خود را به امامت مقام معظم رهبری اقامه نموده اند.

Portal Administration 0.046875 ITShomal.com