سه شنبه 04 مهر 1396

بابل از مشکل کم‌آبی رنج می‌برد

امام جمعه بابل گفت: مهم‌ترین مشکل شهرستان بابل معوقاتی است از طرح‌ها و پروژه‌های بزرگ و اثرگذار که به مردم وعده داده شده اما تاکنون عملی نشده است.

امام جمعه بابل گفت: مهم‌ترین مشکل شهرستان بابل معوقاتی است از طرح‌ها و پروژه‌های بزرگ و اثرگذار که به مردم وعده داده شده اما تاکنون عملی نشده است.

به گزارش خبرنگار شمال نیوز، حجت الاسلام حسن روحانی درجمع خبرنگاران رسانه بابیان اینکه مهم‌ترین مشکل مردم بابل مسئله بی‌آبی است، بیان داشت: به هر کجا می‌روم مردم با مشکل کم‌آبی مواجه هستند، روستاها نسبت به شهر شرایط بهتری دارند اما مدت 20 سال است بابل با مشکل بی‌آبی مواجه است.

روحانی بیان داشت: شهرستان 500هزار نفری بابل در حالی از مشکل کم‌آبی رنج می‌برد که دیگر شهرهای مازندران وضعیت بهتری نسبت به بابل دارند.

این مسئول طولانی‌شدن پروژه‌های آبرسانی، کمربندی جنوبی و پروژه‌های دانشگاه علوم پزشکی بابل را از جمله مشکلات مهم این شهرستان برشمرد و اظهارداشت: تاکنون وعده‌های داده شده محقق نشده است و اراده‌ای برای حل این مشکلات در استان دیده نمی‌شود.

وی انتقال مشکلات بابل را به رئیس جمهور و وزارتخانه‌ها کمرنگ عنوان کرد و گفت: با توجه به انتقال ضعیف مشکلات این شهرستان، بابل از بی‌مهری مسئولان به شدت رنج می‌برد.

روحانی مسئله راه‌های مواصلاتی را یکی دیگر از مشکلات اساسی شهرستان بابل برشمرد و تصریح کرد: تعریض بسیاری از راه‌های مواصلاتی که به مردم وعده داده شد تحقق پیدا نکرد و گستره شهرستان در راه‌های اصلی و فرعی با تنگنا و مشکل مواجه هستند.

امام جمعه بابل اذعان داشت: در دولت‌های گذشته فراز و نشیب و چاق و لاغری‌های زیادی صورت گرفته و به خاطر رانت‌خواری برخی مسئولان، بابل از امکانات ضعیفی برخوردار شده است که امیدواریم در دولت روحانی توجه ویژه‌ای به شهرستان بابل شود.

امام جمعه بابل عدم تکمیل شبکه گاز را یکی دیگر از مشکلات بابل دانست وخاطرنشان کرد: در حال حاضر شهرستان بابل محروم‌ترین شهرهای مازندران از نظر برخورداری از نعمت گاز است و بسیاری از روستاهای بابل از نعمت گاز برخوردار نیستند.
Portal Administration 0.046875 ITShomal.com